Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aktfotózáshoz reális díjazás-e...

Aktfotózáshoz reális díjazás-e 100 euró?

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
ha művészi képek,és kezdő modell vagy akkor igen.
2012. máj. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
óránként?
2012. máj. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis óránkánt...


Mihez képest reális? Rengeteg a jelentkező az ilyesmire, szerintem még jó hogy ennyit is fizetnek érte.

2012. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért ez sokmindentől függ - pl. hogy a képeket később mire használják fel.
2012. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Abszolút kezdő vagyok. Szabadban levő felvételek lennének és tervezve 10-től max délig tartó meló. Igen, valahol megjelennének a képek.

De nyári munkát mást még nem találtam. 18 éves fiú vagyok.

2012. máj. 31. 14:50
 6/7 anonim ***** válasza:
hát 100 euró igen csekély, ha forintban lenne és ezresekben az már reálisabb, egyébként mi a cég neve amelyik ezt hirdeti?
2012. jún. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen reális,ha valóban akt és nem pronó képekről van szó.Hazai viszonyokban ált egész napért fizetnek 20-30e forintot!Tudodm mert van fotóművész ismerősöm és én is modellkedtem neki,meg ismertem más lányokat is.A képek itt kiállításon jelentek meg.
2012. jún. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!