Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy jó szakács...

Mennyit keres egy jó szakács a Balatonnál?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy egy 4*-os szállodában vagy egy III. osztályú lebujban...
2012. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Mondjuk mindkettő érdekelne!

2012. máj. 31. 00:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Na ez engem is erdekelne... Szakacs vagyok es eddig meg csak kulfoldon dolgoztam.
2012. jún. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
09:13
2012. jún. 5. 20:27
 5/7 A kérdező kommentje:

09:13

Ha már ide tévedtél ,kérdezhetnék tőled egy-két dolgot?

Hol dolgoztál?

Hogy intézted el:önállóan,közvetítő irodával?

Mennyi gyakorlat kellet ,hogy ki mehess?

Mennyire kell beszélni az adott ország nyelvét?

Mennyit kerestél ,úgy értem hogy mennyit lehet megspórolni?

Megéri-e ha kimegy az ember 1-2 évre ,hogy félretegyen egy kis pénzt?


Bocsánat a sok kérdésért de gondoltam meg ragadom az alkalmat , és informálódom egy kicsit e téren is!

2012. jún. 5. 20:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként ebbe a vendéglőben aki előszőr van napi 10e kézbe [link]
2012. jún. 5. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Angliaban dolgoztam. Egyedul mentem ki kozvetito nelkul. Bar az igaz, hogy a tippet egy regi baratom adta, hogy naluk van felvetel es biztos allasra mentem. Az meg csak konyhai kisegito volt. Elotte nem volt tapasztalatom a vendeglatasban. A nyelvet akkor meg gyengen beszeltem. De most mar 3 eve itt vagyok es ide jartam szakmunkaskepzobe is (college), ahol szakacsnak tanultam. Aztan dolgoztam helyi pubtol kezdve Michelin csillagos helyekig sok helyen. Sporolni lehet, de azert ne akarj meggazdagodni. 1 szobat bereltem amikor nem a pubban laktam es kb a fizetesem felet tudtam volna felretenni, ha a sporolasra megyek (500 font havonta). De ha mar a melo is nehez meg amugy is csak 1 szobat berlek valahol, akkor szeretek mellette utazni es elvezni az eletemet is kicsit szoval en nem sporoltam. Most szeretnek hazamenni jovo nyarra 1 szezonra Balatonra, hogy kozelebb legyek a csaladomhoz es vegre rendes nyaram legyen. Utana meg Ausztriaban szeretnek 1-2 evet kiprobalni. Ha van meg kerdesed, kerdezz nyugodtan.
2012. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!