Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van 500. 000 ft-om. Milyen...

Van 500. 000 ft-om. Milyen befektetésbe kezdjek bele? Ami jövedelmező

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Befektetéshez ez semmi, ez esetleg vállalkozáshoz elég.


Egy vállalkozásnál viszont a legkevésbé fontos, hogy van-e pénzed hozzá.


Tehát ha vállalkoznál, akkor ötleten agyalj, ha meg befektetnél, akkor gyűjts még hozzá úgy 10x, 100x ennyit. Addig tartsd bankban, vagy költsd tanulásra ezt az összeget.

2012. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Orosz Hajnalka válasza:
Én tudok egy lehetőséget, ami havi kb 50 %-os kamatot hoz, nagyon megbízható és a banki kamatok a nyomába sem érhetnek. Ha érdekel írj privibe.
2012. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hehe, orosz hajnalka pilótajátékba akar belerángatni. Őt már beetették, és csak úgy szerezheti vissza a pénzét, ha téged (vagy bárkit) belerángat. Így nem ő, hanem te leszel a farok rosszabbik végén.. ;)
2012. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:)egyébként sem mentem volna bele :)
2012. máj. 21. 21:53
 5/7 Orosz Hajnalka válasza:
Nem pilótajáték. A pilótajáték az, amikor be kell fizetned 600 Ft-ot és utána te is mindenkit ráveszel, hogy fizessen neked 600 ft-ot és így munkához jut. Nem tudod, hogy én milyen lehetőségről beszélek és úgy vonsz le következtetést, hogy nem tudsz semmit a dologról. Sőt ítélkezésnek nevezném. Nemhogy pénzt nem vesztettem, hanem nagyon szépen gyűlik, és én megosztottam ezt, mert sokmindenkin segíthet. Az értelmes emberek, akik utánajárás után vonnak le bármilyen következtetést ezt megértik. És ki is használják a nagyon ritka, de nagyon jó lehetőségeket. Nem szeretnék erről vitát nyitni.
2012. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, persze. És azért csak "privibe", nehogy kritikát kapjon az ajánlatod, netán lerántsák róla a leplet...


Szóval, miért is nem nyilvános a szuper ajánlatod?


Hagyjuk már!

2012. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Orosz Hajnalka válasza:
No komment. Biztos nem fogok neked magyarázkodni.
2012. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!