Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova tud elmenni 3 fiatal (17...

Hova tud elmenni 3 fiatal (17 és 2 16 éves) diák nyári munkára Vácon?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van szerintem Vácon diákmunka. A Tesco meg a nagyobb boltok úgyis televannak, a Zollner nem nagyon foglalkozik diákokkal, más kisebb-nagyobb cégek szintén nem (mi sem nagyon). Szórólapozás és társai nagyon elvétve ha vannak. Bp-en lenne érdemesebb körülnéznetek.
2012. máj. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak eleve Vidékről vagyunk és a bejárást csak Vácra tudnánk megoldani, a környező falukban meg nincs diákmunka lehetőség
2012. máj. 9. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Helló, egy gatyában járunk. Én Vácra járok suliba vidékről és diákmunkát akarok vállalni, de Vácon ahogy írták, nem nagyon van lehetőség. Szóval én megyek Pestre, akkor is ha sokat kell utazni, kell a pénz. Egyik ismerősöm árú feltöltő volt a Tesco-ban, de volt olyan hét, hogy be sem hívták, 1 hónapba max 10-15-ször ment (még sokat is írtam). Én kb. 1,5-2 hónapra akarok menni nyáron folyamatosan (hétköznap), bár az egy dolog, hogy mit akarok. A lényeg, hogy Vácon csak akkor tudsz állást találni, ha van ismerősöd aki ajánlani fog. Budapestre feljárni húzós, főleg vidékről, mivel elég sz@r a busz menetrend, de nincs más.
2012. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Anno pár éve, nyaranta én Gödön melóztam a Duna Csárdában. Igazából nem tudom megvan-e még a hely, anno nagyon ment, szóval gondolom igen. Akkor kellettek konyhai kisegítők, pultosok, pincérek is. Szerették a fiatalokat, gimis voltam akkortájt. Én a konyhában húztam az igát, egyszerű kisegítő feladatok (panírozás, krumplisütés, raktárból behozni ezt-azt), magyarul semmi előképzettség nem kellett. Napi 12 óra, reggel 10-től este 10-ig. Mi is többen jártunk, hogy ne kelljen minden nap, mert az idegtépő lett volna. Heti 2-3 napot voltam. Akkor 500-as órabérben (ha jól emlékszem 2007-ben voltam utoljára), gondolom azóta ez valamivel több lett, bár ki tudja... Napi 6 rugó nem volt rossz pénz akkor. Közvetlen kontaktot nem tudok adni, a konyhafőnök, akit ismertem már nem dolgozik ott. [link] itt van telefonszám, javaslom csöregjetek rájuk, ha érdekelne ilyen jellegű munka is. Érdemes már most, szezon elején, hogy ha lesz munka, akkor tudjanak adni. Felsőgödön van, Váctól vonattal/busszal 10 perc, a vonat menetrendje egész jó. Vácról néha bringával jártam, az se volt vészes.

Sok sikert!

2012. máj. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nekünk tényleg csak Vác lenne jó mert a többi messze van és a buszrendszer sem a legmegfelelőbb. Meg persze egy helyen egy időben szeretnék dolgozni.
2012. máj. 9. 22:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!