Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 15 évesen érdemes-e munkát...

Kogazo kérdése:

15 évesen érdemes-e munkát keresnem, diákmunka irodákban vagy ezzel ne is próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Kaposvári vagyok 15 éves. Szeretnék gyűjteni és a jogszabály szerint nyári szünetben 15 évesen már lehet dolgozni. Van valami ötletetek/tanácsotok? Ti ennyi idősen, hogyan szereztetek munkát?

2012. ápr. 27. 17:48
 1/2 anonim válasza:
15 évesen is csak szülői engedéllyel dolgozhatsz. Diákmunkaadóknál felesleges jelentkezned, nem tudnának megfelelő munkát adni. Amit tehetsz az az, hogy körbeérdeklődsz ismerősöknél, ha valamilyen tárgyból jobb vagy, hátha kell korrepetálás.
2012. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 htfshgfjhfuvhftzdhjf válasza:
nyugottan próbálkozz mindenhol, ahol érdekes meló van,ha Nemet mondanak ott a következő.én is 15 vagyok és magamon kívűl még 4 gyereknek is segítenem kéne,szoval NE ADD FEL
2012. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!