Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keress körülbelül egy...

Mennyit keress körülbelül egy tördelő?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy állásra, ahova tördelőket kerestek, bár nem vagyok az, de foglalkoztam hasonló dolgokkal, és gondoltam megpróbálom, meg is csináltam a próbafeladatot, és engem választottak ki.Csakhogy árajánlatot kérnek, de nem tudom mi alapján mondjak árat, mennyit kérhetnék el egy ilyen feladatért.

Konkrétan a feladatom, hogy termék katalógusokat kell csinálni, amik összesen olyan 250laposak. Az én feladatom csak annyi lenne hogy egy meglévő katalogust szerkesszek tovább, minden oldalra ráillesszem a logot illetve az elérhetőséget, meg itt ott átszerkeszteni kicsit, hogy uj arculatot kapjon.


Ezért kb. mennyit lehetne elkérni?


előre is köszönöm a segitségeket?



2012. ápr. 25. 11:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!