Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában vagy Németországban...

Angliában vagy Németországban keres jobban egy CNC-s?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Hogy Németországban mennyit keresnek nem tudom.Angliában egy jó CNC szakmai háttérrel rendelkező ember akár 1400-1800 fontot is kereshet(cégtől függ a bérezése)

A munkám során néha találkozom olyan esettel,hogy CNC dolgozót keresnek.(legutóbb egy autógyárban kerestek CNC gyakorlattal rendelkező szakmunkást.)Akkor fizetésnek 1700 fontot ajánlottak.Szóval átlagosan 1400-1800 font..

üdv

2012. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!

Sajnos még csak tanuló vagyok, de már szeretném tervezgetni, hogy hova kellene mennem, és énis szívesebben mennék Angliába, mert eddig angolt tanultam, most meg jött a német, és ááá, megfájdul tőle a fejem, mondhatni utálom. És az angol egész jól is megy, csak kíváncsivoltam hogy a fizetés mennyivel térhet el.

Köszönöm mégegyszer a választ.

2012. ápr. 9. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Mint írtam munkaközvetítő irodában dolgozom.

Amíg még tanuló vagy,addig neked amúgy is tárgytalan,hogy hol mennyit keresnek.Mert ez az állapot bármikor változhat.Lehet,hogy 3 év múlva nem lesz érdemes ezzel a szakmával külföldön próbálkozni,mert felváltja valami más.Az is lehet,hogy hiányszakma lesz,és még többet lehet keresni vele.Azt viszont tudom,hogy jelenleg angol szakmai gyakorlatot várnak el.(angol referenciát) Jelenleg nem hiányszakma.Akad néha ilyen munkalehetőség,de nem mindig.

Ha diákként van lehetőséged,akkor kérj nyári gyakorlatra külföldi melót.(így meglenne a referenciád)

Jó tanulást,és sok sikert a továbbiakban)

2012. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fater 10 éve CNC-zik németben,ha jó vagy 2400 Euró körül megkereshetsz. Angliába takarítók meg bébiszitterek mennek,németbe meg szakemberek,szerintem egyértelmű,hogy melyiket válaszd,Németország Európa ipari nagyhatalma,ez vitathatatlan,ezért meg is becsülik ott az embert.Ha rám hallgatsz maradsz Európában Angliát meg meghagyod azoknak akik nem értenek semmihez,csak sok pénz akarnak keresni.
2012. máj. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!