Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nehezebben rughatnak ki...

Nehezebben rughatnak ki tisztviselőként, ha céges lakáshitelem van?

Figyelt kérdés
Mert most megint van, hogy mindenhonnan x%-ot ki kell rugni, a mi hivatalunkból is ki kell többszáz embert. Kevesebb esélyem van, úgy, hogy van most lakáshitelem, amit tavaly vettem fel a hivataltól, vagy az senkit sem érdekel, kirugnak és fizessek vissza egy hónapon belül milliókat munkanélküliként? Figyelembe véve, hogy teljesen átlagos munkaerő vagyok, szóval semmi gond nem volt, de semmi extra sem.
2012. ápr. 5. 12:39
 1/3 anonim válasza:
Ez nem szempont. Az se, hogy az adott munkaerő házastársa esetleg súlyos beteg. Tőlünk azokat küldték el, akiknek nagy volt a pofájuk és/vagy gyengébbek voltak az átlagnál, vagy nem régóta dolgoztak a cégnél. Ez utóbbinál nem számított, hogy jó munkaerő volt. Ill. volt olyan is, aki nyugdíjba ment.
2012. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nálunk újonnan nem vehettek fel már senkit az elmúlt 2 évben, előtte jött egy, azelőtt én meg egy másik egy napon. Nyugdíjasokat meg már szerintem elküldték, nyugdíjközelieket meg elvielg nem szabad, szokás már, azt ki tudja. Azért jó lenne már, ha valaki szólna Viktorkának, hogy 2008-ban volt válság, jó lenne, ha nem 2012-ben kellene féltenie az embernek az egzisztenciáját.
2012. ápr. 5. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát a válság nálunk most kezd igazán a mélyponton lenni.
2012. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!