Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne most elkezdeni ingatlanozással foglalkozi és ha igen melyik terület pl. BP?

Figyelt kérdés

2012. márc. 28. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha most kezdesz akkor célszerű egy nagy irodához menned ahol betanítanak, bár annak azt hiszem van valamennyi költsége. Én magánnál kezdtem, dolgoztam ott két évet, de nagyon nehéz szakma, mivel nagyon kevesen mondják azt a telefonban, hogy ok jöjjön ki és adja el! Bár, most valamivel több igent kaphatsz, viszont nagyon nehezen megy el az ingatlan, mivel az embereknek nincs pénzük. De ha belevágsz akkor nagyobbaknál, és Bp! Duna House pl.

Nekik nagyon jó a rendszerük, hány éves vagy?

2012. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!