Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kint dolgozom Ausztriában...

Kint dolgozom Ausztriában december óta. Hallottam róla, hogy szezon végén minden alkalmazott kap szezonpénzt. A kérdés: Mi alapján, milyen szorzókkal számolják ki hogy mennyi pénzt kapok szezon végén?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 18:06
 1/2 anonim válasza:
Szia.Nekem fogalmam sincs,mert nem dolgoztam még kint.De megtudnád mondani mégis hogyan tudtál kijutni?Már régóta próbálkozom én is szezonmunkát szeretnék a párommal együtt,de eddig még nem sikerült.Köszi előre is.
2012. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudtommal van 13. havi, és 14. havi fizu. Tehát ez kéthavi fizetés pluszban. Ha egy egész évet dolgoztál, akkor megkapod az egészet, ha csak egy részt, akkor el kell osztani arányosan.


Képlet: fizu X 2 / 12 X bedolgozott hónapok száma


De nem vagyok biztos benne.

2012. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!