Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik még olyan ember Mo-n...

Létezik még olyan ember Mo-n aki nem akar külföldön dolgozni/élni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 04:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hát ha egy kicsit jobban menne az angol vagy a német már nem itt lennék ... de dolgozok rajta.
2012. febr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%

10es v.ok!

0 némettel jöttem ki!Mégis boldogulok! :)

2012. febr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
én egy kicsit félnék kevés nyelvtudással kint, amúgy Ausztriába vagy Németbe vagytok?
2012. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ausztriában vagyunk!

Minden tök jól megoldottam persze már egy alapfokom meg van de angolt tanultam és mikor kijöttem annyit tudtam németül hogy igen nem köszönöm viszlát! :)

Egyébként azon lepődtem meg h mennyi magyar van itt!Pl a postásunk magyar a boltba ahová legtöbbször járok magyar a pénztáros és a kisegítő is!A mekibe ahova járunk van 2 magyar kiszolgáló! :) és mindig hallok egy csomó magyart a metrón vonaton szórakozóhyelyeken!

2012. febr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#10

"És mi jó neketk magyarországban?

Én 7 hónapja jöttem el a párommal és semmi pénzért nem mennék vissza!

Valaki mondja már meg nekem mi jó ott,lassan éhenhalnak az emberek!"


Te sem vagy valami tájékozott. Meg lehet élni tisztességesen itt is. Éhen halnak az emberek? Ugyan már.

Amúgy mivel foglalkoztok Ausztriában?

2012. febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
igen ez nagyon tetszik hogy mondják hogy sok a magyar, de ha magyarul beszélsz az osztrákok nem néznek ki vagy nem utálják a magyarokat?
2012. febr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

ÖÖÖ hát akkor miért is panaszkodik mindenki hogy már kajára is alig futja,meg hogy mindenkinek veszik el a házát!

Nem hinném hogy lenéznék itt a magyarokat!Pl az elején kézzel lábbal magyaráztam magyar szavakkal és mindenki olyan segítőkész volt!A páromnak a munkahelyén 1 magyar van meg a párom őket sem nézik le az osztrákok!Sőt a fönök mindig azt mondja hogy jobban meg vannak elégedve a 2 magyarral mint a többi 10000 osztrákkal!Itt megbecsülik a magyarokat mert normálisan végzik a munkát!Nekünk ez a tapasztalatunk,de vannak itt sok magyar barátok és ők is ezen a vélemyényen vannak!

A párom hegesztő én felszolgáló v.ok

2012. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Amint ugy jon es a tanulmanyaimban is ott jarok pattanok.

Nem latom hogy realis lehetoseg lenne arra hogy en az altalam eltervezett eletszonvonalban eljek, illetve alapitsak csaladot.


Honvagy nem lesz. Laktam mar gyerekkent kulfoldon. Meg alapbol annyi helyen laktam orszagon belul is, hogy nem alakult ki eros kotodes, mint pl egy olyannal aki 20 evig elt egy hazban- nekem a rekord 3,5 ev egy otthonban.


Max. a tajak fognak hianyozni, a hegyek, a Balaton, az Alfold. De max. ha mar megszedtem magam veszek itt egy nyaralot es nyaranta 1 honapot itt offolunk. A gyerekeknek kotelezo lesz tudni magyarul!

2012. febr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

"És mi jó neketk magyarországban?

Én 7 hónapja jöttem el a párommal és semmi pénzért nem mennék vissza!

Valaki mondja már meg nekem mi jó ott,lassan éhenhalnak az emberek!"


Van jó sok rossz benne, de én nem tudom ,hogy hogyan tudnék beilleszkedni egy idegen országba. Néha még a magyarok közé is nehéz nemhogy külföldiek közé.

2012. febr. 23. 13:15
 20/20 anonim ***** válasza:

Eddig nem gondolkodtunk rajta. De engem nem vesznek vissza a munkahelyemre, az ovi fizetős lesz :-(

Amint lejár a GYED-em, megyünk Ausztriába. Mindketten beszélünk németül.

2012. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!