Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova lehet elmenni dolgozni...

Hova lehet elmenni dolgozni ha még nincs meg az érettségi és munka lehetőségek sincsenek? 20L Otthonról muszáj elmenni!

Figyelt kérdés
Még ismerős által sem jut munkához.
2012. febr. 22. 08:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és nincs hova menni, szóval munka kéne minden féle képpen amib ől albérletbe lehet menni, akár pesten, pest megyében, vagy nógrád megyében.
2012. febr. 22. 08:31
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

èrettségizz! keress Budapesten egy 2éves sulit, iratkozz be kollégiumba, ez ingyenes, csak a kajáért kell fizetni napi kb 600-800ft körül nem vészes és van reggeli ebéd vacsi.

Rengeteg nagyon tuti diák meló van, ahova rendszeresen jársz hétégenként vagy délutánonként akkor azért el tudsz lenni belöle. ha nem is jön be suli akkor is már ott vagy a városban tudsz keresni magadnak fö állást meg albérletet.

sok sikert

2012. febr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak valami nagyon egyszerű gyári munkásnak tudsz elmenni 8 osztállyal.

Ha van szakmád akkor keresgélj azon a területen.


Egyébként keress fejvadász cégeket, hátha ők tudnak segíteni valahova bekerülni.

De annyira ne reménykedj, nagyon nehéz állást találni.


Én konkrétan október óta munka nélkül vagyok, mindenhova beadom a jelentkezésemet ahova csak lehet és ahol nincs kiírva hogy kizárólag férfi munkaerőt várnak.

Sehonnan nem kaptam még csak visszajelzést sem!!!!


Vállalkozóként dolgoztam, kereskedelmi és pénzügyi végzettségeim is vannak, mégsem kellek a kutyának sem.


Jelentkeztem egy szövödébe is gyári melósnak (mivel az volt a hirdetés mellett hogy gyakorlat nélkülit keresnek!!!), erre a telefonban közli a hölgy hogy jaj ne haragudjak de ők olyanokat keresnek akiknek már van ebben x éves gyakorlatuk.... pfff...

Bakker nem vesznek fel egy olyan állásra sem ahol 8 osztály volt a kikötés, már egyszerűen nem tudom mi lesz így...

2012. febr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A még nincs meg az érettségi annyit tesz, hogy folyamatban van, tanul(sz) még?

Ha diák vagy, Mekibe, moziba stb. nagy eséllyel felvesznek!

2012. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Elöször tanulj meg helyesen irni, illetve tedd le az érettségit.


Mindenféle végzettség nélkül ki venne fel bármilyen munkára is?


Ha van valami képzettséged, akkor van esélyed valamilyen munkát találni.

2012. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Idén meg lesz az érettségi estin!

2012. febr. 22. 08:48
 7/8 A kérdező kommentje:
diszlexiával nehéz helyesen irni, ha meg félre ütöm mindenkikvel előfordul...
2012. febr. 22. 08:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Hat itatkozz be suliba - meglesz a tanuloi jogviszonyod - aztan irany a gyorsetterem.

Aztan meglesz az erettsegid - jelentkezz vmi OKJ-ra - kozben gyorsetterem - meglesz az OKJ-d ---> jobb, konnyebb munka.


A nappali OKJ melle meg van KOLLEGIUM! Ergo megszabadulsz otthonrol. Delutan/hetvegen ahogy jo Mekizel, a suli ingyen van, a koli minimalis arban - szerintem felre is tudsz tenni!


Annyi, hogy olyan szakmat valassz, ami HIANYSZAKMA! na meg azert erdekel is.

2014. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!