Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kezdjek hozzá? 22 éves...

Hogyan kezdjek hozzá? 22 éves anyuka vagyok, még sosem volt munkahelyem, eddig egyetemen és okj tanfolyamokon tanultam.

Figyelt kérdés
22 éves anyuka vagyok, még sosem volt munkahelyem, eddig egyetemen és okj tanfolyamokon tanultam. (az egyetemet nem végeztem el) januártól mennék dolgozni, 2 éves lesz a kisfiam. Adminisztrációs szakterületen, irodában szeretnék dolgozni (irodavezetőim is van) lehetőleg vmi nagyobb cégnél, akár multinál. Pont januártól kellene a munka, de ezt hogy szokás jelezni? Hogy találhatok pont akkorra?
2009. jún. 4. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézegesd a hirdetéseket!
2009. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
"Pont januártól kellene a munka, de ezt hogy szokás jelezni? Hogy találhatok pont akkorra?" ez lenne a lényeg...első válaszoló, köszi, ez valahogy nekem is eszembe jutott :)
2009. jún. 4. 12:47
 3/7 anonim válasza:
Kérdezz meg egy illetékest, hogy ilyenkor mi a teendő.
2009. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nézegetheted a hirdetéseket, ne akkor kezdj keresgélni, hogy hol találsz hirdetéseket. Van sok hely ahová önéletrajzot el lehet küldeni, abba pedig be tudod írni, hogy januártól keresel munkát. Esetleg vállalj munkát gyerek mellett néhány órában, persze ha gyermeked felügyeletét meg tudod oldani. Az egyik ismerősöm így talált megélhetést, ráadásul ismerettségekre tehetsz szert, gyakrolatot szerezhetsz, és nem leszel teljesen pályakezdő.
2009. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kell egy jó ismerős aki benyom egy zsiros helyre.

Amúgy a végzettség piacképességétől fugg mennyire éri meg munkába járni.

2009. jún. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

"Pont januártól kellene a munka, de ezt hogy szokás jelezni? Hogy találhatok pont akkorra?" ez lenne a lényeg...első válaszoló, köszi, ez valahogy nekem is eszembe jutott :)



Ehhez kell a jó ismerős aki jó ha vmilyen alsó vezető legalább....

Valakit ki kell fúrni akinek a helyét "megöröklöd"

2009. jún. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát mindenképp megérné, ugyanis most 38-at kapok, az semmi...meg hát minél később kezdem, annál nehezebb.
2009. jún. 5. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!