Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Western Union utalással...

Apriliaars50 kérdése:

Western Union utalással kapcsolatos dolgok, többi lent?!

Figyelt kérdés
a helyzet az hogy a motoromat egy külföldi férfi meg akarja venni, kérdezte hogy PayPal-on fizethet-e vagy Banki átutalással? mondtam hogy nincs PayPal-om ezért a Banki átutalást választottam, megadtam neki a számlaszámot, hozzá tartozó adatokat, és azt írja Western Union-on keresztül utal, és az én visszaigazolásomra várnak, mivel nála megtörtént a fizetés, azt szeretném kérdezni hogy hogyan tudom ezt igazolni hogy végre megérkezzen a pénz? a környékemen nincs Western Union... a ezzel kapcsolatban tudna valaki segíteni?

2012. febr. 5. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy ez büdös nagy kamu, 419-es Scam.


A WU semmiféle visszaigazolást nem igényel. Ő elküldni a nevedre a pénzt (nem kell hozzá bankszámlaszám...) és küld hozzá egy kódot. Te a személyiddel és a kóddal besétálsz akármelyik WU pontba és felveheted a világon bárhol a pénzt.

2012. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mellesleg mivel motorról van szó - és gondolom nem postán szeretnéd elküldeni - minek erőlködik, miért nem fizeti ki mikor eljön a gépért?
2012. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, nem tudtam hogy müködik ez az egész, de ő elvileg utalt a számlámra csak valami visszaigazolást kér, meg hogy menjek be egz WU-ba igazoljam ki vagyok és a számlámon lesz a pénz. lehetséges hogy utalásnál is igazolnom kell magam vagy tuti kamu? amugy futárt küldene a motorért... bennem is megfordult már a kamu gyanu...
2012. febr. 6. 03:38
 4/5 anonim ***** válasza:

A WU nem utal sehova, KP_ban tudsz felvenni pénz náluk, pont ez a lényege!


A sima banki átutalásnál sem kell visszaigazolni semmit.


Olvasd el mi az a 419-es Scam és akkor rá fogsz jönni mekkora balek vagy...


Amúgy ha egy ici pici józan eszed van akkor rájössz, hogy pl.: egy Angolnak vagy tököm tudja milyen külföldinek miért érné meg LÁTATLANBA TÉLEN motort venni MAGYARORSZÁGRÓL?! Aztán FUTÁRT küldeni érte, ami nyilván egy vagyonba kerül egy motor esetében. Most tényleg...

2012. febr. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a 419-es Scam, legalább is eddig nem utal erre semmi. Ettől még átverésgyanús, de látni kéne az eredeti szöveget, lehet, hogy a kérdező nem értette pontosan.
2012. febr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!