Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Másnak is vannak ilyen tapaszt...

Másnak is vannak ilyen tapasztalatai? Ez már borzalmas.

Figyelt kérdés
Tavalyelőtt kerestem 72 000 ftot, tavaly bruttó 90000 ftra irtak be, kerestem 68000 ftot, idén január elején felemeltèk bruttó 93000 ftra, ami a minimálbér, és kaptam 59500 ftot. Ebből már szinte lehetetlen megêlni, más munkát meg ahil lakom, nem találni, ebből fizessem a rezsit, lakást, kaját stb. Szinte elsïrtam magam, amikor meglàttam a januári bèrpapîrt.
2012. febr. 3. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sok ismerősöm panaszkodik ugyanerről, és sajnos a munkalehetőségek sehol sem tengenek túl.

Én saját magam vagyok felelős azért, mennyit keresek, és ez így jó nekem. Ha keveset dolgozom, magamra vessek, ha többet, az a fizun is látszik.

Egy jóbarátom egyszer azt mondta: " Az embereknek azért van állásuk, hogy ne haladjanak sehová, ezért hívják állásnak. Ha haladni lehetne vele, haladásnak hívnák!"

Sajnos azt kell mondjam igaza van... :(

2012. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Ha Orbánra szavaztál, most megköszönheted neki.
2012. febr. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!