Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi pénzt keres egy vadgazd...

Mennyi pénzt keres egy vadgazda mérnök szakon végzett ember?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hol. A McDonald's-ban pl. nem túl sokat.
2012. febr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon tapasztalt lehetsz. Egyéb okosságok?
2012. febr. 1. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, mit bajod van, hiszen pontosan a feltett kérdésre válaszoltam.


De ha nem érted, kifejtem bővebben. Lassan írom, hogy biztosan megértsd.


A végzettség nem jár fizetéssel. Az állás jár. Hiába van vadgazda mérnök végzettséged, ha nem tudsz vele elhelyezkedni a szakmádban. A fizetés pedig értelemszerűen attól függ, hol, milyen munkát találsz.

Ha vadgazda mérnökként a McDonald's-nál leszel krumplisütő-manager, akkor keveset keresel, hiába vagy vadgazda mérnök. Ha orbánviktor a haverod és felfogad mondjuk médiaügyi szaktanácsadónak, akkor pedig akár pofátlanul sokat is kereshetsz, pedig csak egy vadgazda mérnök vagy. Értem?

2012. febr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én logikusra vettem a dolgokat és gondoltam arra válaszol majd valaki, hogy ebben a szakmában átlagosan mennyit lehet keresni!
2012. febr. 2. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

Ez minden volt, csak nem logikus. :)

Mondjuk semmi baj, a vadgazdálkodáshoz talán nem is kell kimagasló logikai készség.


A lényeget azonban még mindig nem érted: a szakmádban pályakezdőként kereshetsz minimálbért, de szintén a szakmádban egy jó helyen kereshetsz többszázezret is.


Nem attól függ a fizetésed, milyen szakmád van, hanem hogy milyen állásod.


Majd ha nagy leszel, megérted.

2012. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te egy nagyon lealacsonyító ember vagy. De azért köszi, hogy vetted a fáradtságot és írtál.
2012. febr. 3. 07:10
 7/7 anonim válasza:
100%
szerintem a kérdés feltevője nem fogyatékos és tisztában van azzal amiket leírtál
2014. ápr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!