Selymesnyuszi kérdése:

Webdesigner nőként?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy elkezdek egy webdesigner képzést.Olvasgattam hogy pár hónap alatt el lehet végezni.Szeretem a kreatív dolgokat.A saját kezüleg készített munkákat.Hozzáteszem az informatikához annyira nem értek.Mennyire nehéz ez a képzés.Kellő odaadással meg tudom tanulni?Meg lehet élni belőle?Mennyit keres egy webdesigner?
2012. jan. 13. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

már rossz irányba mész.

a suli csak egy kicsi löketed ad, de semmi többet, szart nem érsz azzal önmagában.


A pár hónapos "képzés" pedig főleg szart sem ér, max kicsi betekintés a programok használatába.


Ha valóban rendesen érdekelne a szakma, akkor már rég netet bújnád, hogy tanuljad a programokat, trükköket, próbálkoznál.


Meg lehet élni nagyon szépen belőle, de csak az képes rá akkor valóban jól tolja.

2012. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van ez az online tanulási lehetőség.Leadják az anyagot online.60000ft körül van.Az többet ér akkor?
2012. jan. 13. 12:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó, akkor jól keres. Ha nem jó, akkro kikopik.

Számítógépet pedig nagyon jól kell ismerni, grafiaki tervezőprogramok, webes technolóiák, stb.

2012. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez a fajta pályaorientáció nem ér sokat.

Ahogy az első is írta, ha érdekelne akkor már rég foglalkoznál vele magadtól és nem a leggyorsabb-legegyszerűbb utat választanád.


A 60.000 forintos tanfolyam meg pont annyit is ér (semennyit). Ez egy tipikusan oylan munka, amit csak akkor lehet csinálni, ha az embert nagyon érdekli és saját idejéből örömmel szán rá.

Értsd: nem azt kérdezi, hogy kellő odaadással meg lehet e tanulni és meg lehet e belőle élni, hanem gyakorol.

2012. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de van rá esély hogy csekély tudással nagy elszántsággal megtanuljam?Online tanfolyam?
2012. jan. 13. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

mindenre van esély, de elszántság van e? az a kérdés. én nem látom egyenlőre. online képzés, ne röhögtessed már ki maga, naivitásból jeles. Dugig a net leírásokkal tutorialokkal, keress rá.


nekem azok a kedvenceim ahol megmutatják hogy szerkesszed meg ps-ben a böngésző logókat, csak a mai napig nem volt időm rá, hogy kipróbáljam.

2012. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mai a kérdés bár, de sztem ezek az online tanfolyamok teljesen haszontalanok. Pár könyv és rengeteg netes írás van a témában. Gyakorlással tökéletesen meg lehet tanulni. Csinálsz magadnak 5-10 igényesebb weboldalt vmi témában. Utána ez már referenciád is lehet.
2013. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!