Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik olyan internetes...

Fibbrizzo kérdése:

Létezik olyan internetes munka amivel tényleg lehet pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Olyan amiért dolgozni is kell de tényleg fizetnek érte ,és nem repülös játék meg épitös hanem valos aiért dolgoznom is kell a gépen .Tudtok ilyet?
2012. jan. 6. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Létezik internetes munka, de meggazdagodni nem fogsz belőle.
2012. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem is akarok csak most 3 müszakba dolgozom és elég kevés a fizetés ,és más munkát nem találok mellé.ezért még 20-30 ezer is jol jönne ha annyit lehetne keresni vele.
2012. jan. 6. 12:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Van, programozásnak hívják, java appletek stb írása.
2012. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de én olyanra gondoltam amihez nem kell programozonak lenni .
2012. jan. 6. 13:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Na, hát olyan nincs, amihez nem kell érteni senkinek.

És hiába kérdezik meg 20x egy héten, nincs ilyen, és nem is lesz.

Ilyen munkákat ugyanis vagy robot programokkal csinálják meg, vagy befogják rá a titkárnőt.

2012. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Létezik, például webcam szex. Ha jó nő vagy, beregisztrálsz egy ilyen helyre, ülsz a kamera előtt, csinálod, amit kérnek tőled, és kapod a pénzt.
2012. jan. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Létezik. Tudok ilyet, én magam is csinálom, egyenlőre nem nagy összeg jön be belőle, de hát még csak pár hónapja csinálom. Havi tagsági díjat ugyan be kell fizetni (10 dollárt) de ha eredményesen dolgozol ez megtérül 2-3 hónap után.
2012. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!