Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki dolgozik a Zepternél?...

Ki dolgozik a Zepternél? Megéri belevágni? Nincs semmilyen jövedelmem jelenleg.

Figyelt kérdés
Ha a semminél több,akkor már jó,csak ingyen nem akarok dolgozni,kicsit félek.
2012. jan. 3. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Vállalkozóként kell csinálnod a zepter melót, ahhoz pedig el is kell adni valamit hogy pénzed legyen, mert amíg nincs bevételed, addig is fizetni kell a járulékokat adókat.
2012. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
89%
Nem fontos vállalkozó ként csinálni,lehet megbízási szerződéssel is. És akkor nem kell járulékot sem,meg semmi egyebet fizetned.Viszont január 1.-től csak is kizárólag kereskedelmi végzettséggel lehet végezni ezt a tevékenység,ha vállalkozó vagy. Én is így voltam,hogy nem volt munkám,és elkezdtem itt dolgozni szeptemberben,és megbízási formában. Onnan tudom ennyire,de októbertől pedig áttértem vállalkozóira,mert megéri!
2012. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kereskedelmim van,mikor telóztam nekik mondták is hogy az kell.Csak hát gondolom nehéz pénzt keresni,félek hogy nem sikerül és fölöslegesen járok majd be,bár azt mondta a nő akivel beszéltem hogy nekik is érdekük hogy nekem menjen a dolog,tehát mindenben segítenek.Csak annyi rosszat olvastam .Na persze olyanok írkálnak fórumokba akik be sem mentek......mert megtudták hogy a Zepter az...Az ilyenekre nem adok.
2012. jan. 3. 17:42
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Ha sok ismerősöd van akik kaphatók ilyen bóvli sz@rok megvételére (és nem számít, hogy utána téged fognak szidni miatta) akkor egy ideig még egész normális (értsd: minimálbérnél több) bevételed is lehet a dologból.


Gondolom nem hosszútávra tervezed, úgyhogy...

2012. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gondolom te nem dolgoztál a Zepternél még....Olyanok véleménye érdekel,akik dolgoztak vagy dolgoznak jelenleg is a cégnél.
2012. jan. 3. 19:00
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Ezt mégis miből szűrted le, hogy nem dolgoztam a Zepternél?


Abból, hogy le bóvli sz@roztam a bóvli sz@raikat vagy abból, hogy feltételezni mertem, hogy nem hosszú távra tervezel?


Amúgy de, dolgoztam, hála a jó égnek nem, mint értékesítő munkatárs (aka rabszolga, a vezetőség csak így hívja őket...)

2012. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Abból hogy lebóvlisz@roztad a termékeiket:D
2012. jan. 3. 19:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ami bóvli az bóvli, nincs mit szépíteni rajta :D


Aki eladóként dolgozik a Z.-nél annak nem a minőségellenőrzés a dolga hanem a nagybetűs ELADÁS! Bármi áron bárkinek bármikor.


Van otthon amúgy egy csomó Zepteres cuccom (hoztuk haza anno, mert kutyának nem kellett :), legtöbbja még ma is működik (óra, hőmérő, serpenyő, kézi masszírozó, egyéb szir-szar) de a minőségtől olyan messze vannak mint én a jó munkaerőtől! :D

2012. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy rokonom vett egy ilyen szart, valami fazékrendszer, amiben egyszerre fő minden étel, kb 100 rugó volt. (Gondolom, ezt neked is meg kell fizetned, ha be akarsz majd lépni). A rokonom azóta se vette elő soha. Mondjuk meg is értem, ki az a hülye, aki ilyen marhasággal elkezd kínlódni, ha főzni akar.
2012. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 AmonRae ***** válasza:

Úristen... :)

Nem vagy egészen normális igaz? :D

1. Ha dolgoztál volna ott (bármilyen területen), akkor tudnád, hogy semmit nem kell megvenned, hogy belépj.

2. A "bóvli sz@r fazekak"-re örökgaranciát vállal a cég, melyet az edény alján jelzett sorszámmal biztosítanak és '91 óta egy edényt sem vittek vissza.

2012. máj. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!