Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jól él egy agrármérnök alkalma...

Jól él egy agrármérnök alkalmazott?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Hát nem igazán, kivéve ha saját vállalkozása van, ami megy is. Magyarországon sajnos ma döglődik az agrárium, ezen nincs mit szépíteni, pedig nem így kéne lennie. Nekem van néhány ismerősöm, akik agrár diplomát szereztek, de egyik sem a szakmájában dolgozik, csak a jó nyelvtudásuknak köszönhetik, hogy el tudtak helyezkedni viszonylag normális fizetésért máshol.

Ha valaki tud sikersztorit, cáfoljon meg.

2011. dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
86%
Jómagam agrármérnök vagyok.ha van saját gazdaságod,földed,müködhet.nekem semmim sincs,bár lenne!nehéz elhelyezkedni,pénz kevés.nem fizetnek meg.jó példa:néhány éve telepvezetöként dolgoztam,jó volt a fizu,gyönyörü céges kocsim volt,a tank mindig tele volt.szép volt,jó volt!
2011. dec. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!