Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen lenne számomra az...

Milyen lenne számomra az ideális munka?

Figyelt kérdés
Nagyon karakán személyiség vagyok, szeretek kiállni az igazamért és szeretem bizonyítani és érvekkel alátámasztani azt, hogy nekem miért van igazam. Könnyen tanulok, Rugalmas, terhelhető személynek tartom magam. Ha ez kevés információ, írok még majd. A válaszokat előre is köszönöm!
2011. dec. 19. 02:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt is gondold végig, miylen életvitelt szeretnél! EMberek kozé akarsz járni, beszélni akarsz, szerepelni, vagy többet akarsz egyedül, elmélyült munkát végezni? Szeretsz utcára menni, amikor elkezded a napod, vagy otthon szeretsz maradni dolgozni? Mozgékony vagy, vagy ülős tipus? Határidőre szeretsz dolgozni, vagy tudod Magadat motiválni? Másokkal egyutt szeretsz dolgozni, játékos, szórakoztató munkát csinalnal, vagy méltóságteljeset, doktori címekkel? Stb...

Ezek jobban meghatarozzák majd az életkedvedet, életviteledett, elégedettségedet, mint pusztán az, hogy képes vagy jól elvégezni valamit.

2011. dec. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a logika meg a "miért"-ek motiválnak, akkor menj jogra, ott magolni kell 1000-el. Után meg ügyvédként, jogászként a sok értelmetlen szabályra, törvényre, paragrafusra hivatkozva bizonyíthatsz és érvekkel alátámaszthatsz bármit.
2011. dec. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!