Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet-e két munkahelyem...

Lehet-e két munkahelyem egyszerre?

Figyelt kérdés
Pedagógus vagyok és a nyári szünetben szeretnék dolgozni úgy, hogy közben a tanári állásom nem szünetel. Azt hallottam, hogy 2 munkahelyem nem lehet. Igaz ez? Mért?
2009. máj. 17. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, én ismerek nálunk 2 középsulis angoltanárt is, aki 2 munkahelyen dolgozik. Igaz angoltanárok, a suli mellett nyelviskolában is tanítanak.
2009. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Van valami abban, amit mondasz, ugyanis tudtommal hoztak egy törvényt, hogy ezentúl pedagógusok nem taníthatnak egyszerre több helyen, de nem tudom, hogy ez csak a felsőoktatásban dolgozókra vonatkozik-e. Nekem anno az egyetemen olyan tanárom is volt, aki 6 (!) helyen tanított, de a legtöbb egyetemi oktató is simán megtehette, hogy 3 helyen tanított plusz még otthonra is vállaltak fordítást meg magántanítványokat. Szóval nem csoda, hogy már ezt nem engedik. Nézz utána, mert én is úgy tudom, hogy ezt már megtiltották 2-3 éve.
2009. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A közalkalmazottak, köztisztviselők nem dolgozhatnak egyszerre több helyen.


De ha csak mellékesről lenne szó, akkor szerintem simán elvállalhatsz valamit!

2009. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Vállalj pótvizsga felkészítést, vagy gyerekmegőrzést olyanoknak, akik nem tudják hová tenni a gyerekeket.

A szülők még örülnének is, ha képzett ember lenne a gyerekkel, aki esetleg még olvas is velük, vagy csinál valami értelmeset. Persze kösd ki, hogy számlát nem tudsz adni, de cserébe minden nap pl. angolozol egy órát velük.

2009. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen munkát végzel. Én mellékállásban dolgozom pedagógussal, aki persze megtartotta a főállását. Nem te leszel az első aki munkát vállal nyárra, hogy javítson anyagi helyzetén.
2009. máj. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!