Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen kölcsönzött munkaerőkén...

Milyen kölcsönzött munkaerőként dolgozni?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, decembertől vannak ezen a területen is újítások a munka törvénykönyvben.(ugyanolyan fizetés mint az adott cég alkalmazásában állóké, cafetéria stb.) Valamint van ez a bérkompenzációs dolog ez most kötelező a munkaadókra nézve vagy választható? Illetve, ha valaki 2012 év elejétől dolgozik munkaerő kölcsönzésen keresztül annak ugyebár új szerződése van amiben benne van a bérezése is, ebben az esetben is jogosult a "kompenzációra" (márha a munkáltató ezt vállalja) Vagy, annyit kap amennyi a szerződésben benne van? És a fent írt egyenlő fizetést hogyan tudják ellenőrizni? Hiszen nem a kölcsönvevő céghez van bejelentve az illető hanem a közvetítőhöz?
2011. dec. 9. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szar így dolgozni! Kiszolgáltatottabb vagy, mint ha a cég alkalmazásában állnál. Én így dolgoztam és leépítés volt és első körben a kölcsönzött munkaerőt küldték el. Egyébként fizetésben annyit kaptam, mint a cég dolgozói.
2011. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is voltak kölcsönzöttek. Ők nem kaptak semmi pluszt a cégtől és az elsők voltak, akiket elküldtek.
2011. dec. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!