Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez a kombináció milyen szintű...

Ez a kombináció milyen szintű állást biztosítana?

Figyelt kérdés

Most a Károli egyetemre járok pszichológiára (ami a legjobb elvileg). Gondolkodom, hogy felveszek pluszba még az emberi erőforrás szakot. Ez a Corvinus-on van, viszont engem valószínűleg jövőre már csak a BGF-re vesznek fel. Ha elvégezném ezt a két szakot, akkor ezzel a két diplomával milyen fizetésű állást kapnék?


Illetve, ha valami ilyen irányba szeretnék elmenni, akkor a mostani pszichológia mellé mi ajánlott, mivel elvileg pszichológus végzettséggel is lehet HR-es lenni, vagyis ha én pluszban elvégzem, azzal érek-e valamit?


2011. dec. 8. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha valami hasznosat tanulnál?
2011. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Látom nem vágod mi az az emberi erőforrás menedzser. AZ elég hasznos.
2011. dec. 8. 21:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért akarom ötvözni a kettőt.
2011. dec. 8. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
de tudom, mi az az emberi erőforrás menedzser...javaslom, tanulj valami hasznosat
2011. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mint például? Olyat mondj, ami össze is függ valamliyen szinten a pszichológiával..:D
2011. dec. 8. 21:19
 6/8 RoJimmy válasza:
Menj utcaseprőnek, talán már jobban fizet, mint a pszihológiád.
2011. dec. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos senki nem fogja tudni neked megmondani,hogy 5 év múlva mire lesz kereslet. Szerintem a pszichológusok egyébként jól keresnek. Az emberi erőforrás szakoddal pedig csak multinál fogsz tudni elhelyezkedni az tuti.
2011. dec. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azt is akarom, nem rendelőben akarok fogadni hülyegyerekeket.


Amúgy, ha el tudok helyezkedni nagyvállalatnál, akkor igenis jól tudok keresni. Valamint elvielg pszichológián is lehet úgy szakosodni, úgyhogy kedves RoJimmy menj máshova okoskodni.

2011. dec. 10. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!