Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki ismeri a keresd magad...

Ki ismeri a keresd magad degeszre munkát? Csinálja is valaki és ha igen mióta és hogy megy?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Kurv@ jól megy, úgy hívják, hogy tőzsde.
2011. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy internetes weboldal, fel lehet rá iratkozni, és beszervezni másokat. Én kb. a 10. hírlevelüknél tartok, de még mindig nem jöttem rá, hogy lesz ebből nekem pénzem. Épp most akartam feltenni a kérdést. Ha valaki tagja ennek, írjon, én is kiváncsi vagyok.
2011. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi is csatlakoztunk, sőt a kitalálóval személyesen találkoztunk.

Másodiknak: ez egy csapat, ami helyetted dolgozik majd. Olvasd a leveleket és rájössz majd magad. Nagyon okos dolog lesz ez ám (én már tudom mi lesz!).

Sok pénzt az új évre! :)

2012. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha tudod, leírnád? Én kérdeztem tőlük, de nem válaszoltak, szóval nekem már a levélszemétbe mennek a leveleik. Nem érek rá értelmetlen dolgokkal foglalkozni. Abból meg már elegem van, hogy sokan hitegetnek, hogy munka lesz, aztán a végén meg csak az van, hogy nekem kell eladni valami eladhatatlan terméket.
2012. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez Engem is érdekel.
2012. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
4. válaszadó. Pontosan ezt érzem én. Igazi szkeptikus famíliából való vagyok. De elhatároztam mindennek adok egy esélyt, amíg ingyen van és legalább megismerem kicsit, mielőtt véleményt mondok. A hírlevélre ezért feliratkoztam. Olvastam, becsületesen. Engem még mindig nem győzött meg. Hogy miért? Mert engem dollárjelekkel, autós, mosolygós emberes ábrákkal nem lehet meggyőzni. Kismillió ilyet láttam már, mert mindig elmentem, mindig végighallgattam, esélyt adtam mindeninek. Én tárgyilagos ember vagyok, nem szeretem a nagy szavakat, csak a tényeket. Meguntam az abrakadabrázást és leiratkoztam. Igaz, nem tudtam meg mindent, de nem is akarok többet. Kitanultam a tőzsdeszakmát, majd leléptem. Pár hónap múlva elvittek mindenkit a rendőrségre, elég durva ügy volt. Örülök, hogy nem keveredtem bele. Szomorú, sőt vérlázító, hogy játszanak egyesek mások nyomorúságával. Munkanélküli vagyok, hogy miért? Mert a munkában hiszek, nem a nagy szavakban és nem vállalok el akármit. Kikaparom a gesztenyét magamnak, egyedül, tisztességesen, becsületesen. Én még hiszek ebben.
2012. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!