Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres Magyarorszagon...

Mennyit keres Magyarorszagon egy neptancos?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. Aki tényleg szereti az hobbiból nyomja. Hogy felkérésük van-e azt nem tudom. De egyéb "látványosságokra" sincs az önkormányzatoknak pénze, sajnos :(
2009. máj. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

akit ismerek rendkaívül sikeres gyerekcsoportot vezet, kettőt, + Budapest Néptáncegyüttes

Hát forintra nem tudom, de tényleg nem érti(nem tudja elképzelni) hogy a gyerekem nem akar mindig étteremben kajálni vagy taxival hazajönni.

Nagyon szép pénze van, legalábbis a cipő és táskamárkából, belvárosi lakásból, meg az igyekezetből ítélve. Egy próba kb 20 e.Az együttesben nem tudom, de gondolom, elég jó. De koreográfiát is csinál, segítséggel.

Ezen kívül hol Mexikó hol Japán,van min fanyalogni.

2009. máj. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy együttesi fellépés 300 e. -nél kezdődik.

4-8 fős programot, fiatal név nélküli táncosokkal kb. 50e. lehet megszervezni, zenekar nélkül. Ilyen "haknit". Kell rendezvényszervezős kapcsolat.

2009. máj. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!