Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy könyvelő?

Mennyit keres egy könyvelő?

Figyelt kérdés
Diplomás vagyok, és azon gondolkodtam, hogy könyvelőként talán többet kereshetnék, mint a jelenlegi szakmámban. Hol képezhetem át magam?
2009. máj. 12. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos hogy könyvelő akarsz lenni ? :)) a tévhitekkel ellentétben egyáltalán nem keresssük halálra magunkat sajnos :(( ésha még a munkamennyiségét is nézem, akkor közel katasztrófa. Én saját vállalkozásban épp hogy megélek belőle. :(( egyébként mérlegképes tanfolyamot ajánlatos végezned ehhez, és utánna kell a szakmai gyakorlat is, bár enélkül is könyvelhetsz 10 millió alatti árbevételű vállalkozásokat és egyéni vállalkozókat. Kriszta
2009. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet vele keresni, de nem ajánlom, anyum az és folyamatosan stresszes....mindig változtatják az adó szabályokat, rohadtul nem lehet kiigazodni rajtuk, apeh folyamat kekeckedik....Ő magánvállalkozó és közel 15 év alatt építette fel a céget, most elég jól keres, de ehhez szerintem átlagnál több munka szükségeltetik. (Ő azt mondta, ha könyvelőnek megyek körbekerget a téren seprűvel, hogy elfelejtsem ezt a hülyeséget:) )
2009. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!