Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kérjek fizetésemelést?

Hogyan kérjek fizetésemelést?

Figyelt kérdés
Számomra ez olyan kínos téma. Hogy érjem el, hogy ne tűnjek követelőzőnek, de mégis elérjem amit szretnék? Tudomásomra jutott, hogy mások többet kapnak ugyanazért a munkakörért, nem is kevéssel.
2011. nov. 22. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is sose érezd úgy, hogy követelőzőnek tűnsz. A munka is lényegében üzlet, a főnököd nem jótékonyságból alkalmaz, hanem mert szüksége van arra, amit nyújtani tudsz. Így aztán te sem tartozol neki azzal, hogy ingyen vagy kevés pénzért dolgozol. Én nem csinálnék nagy ügyet belőle, egyszerűen megmondanám a főnöknek, hogy tudomásom szerint a többiek ugyanezért többet kapnak, vagy kapok én is annyit, vagy már mentem is máshová.
2011. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, de azért ne rögtön egy ultimátummal nyiss. :D
2011. nov. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a mentem máshovát ki ne ejtsd a szádon mindaddig,amíg nincs legalább 1 biztos hely,ahol már meg van írva a szerződésed,csak alá kell írnod,és az jobb,mint a mostani.


Lehet kicsit bonyi voltam,csak nehogy két szék között a pad alatt találd magad.

2011. nov. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!