Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Keresd-magad-degeszre. Net...

Keresd-magad-degeszre. Net oldalt próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert megnéztem de nem merem megadni az adataim. Félek, hogy reklámmal leszek elárasztva és ez is csak olyan piramis játékokra fog buzdítani. Előre köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 17. 00:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én beléptem, mit veszíthetek vele? Befektetés nélkül nincs kereset az biztos, a nagy hozamú befektetések meg kockázatosak kis összeggel kell kezdeni úgy nem fogsz sokat keresni nyilván, de bukni sem bukhatsz akkorát. Ha meg mégis nyersz valami minimálisat az ügyön azt már lehet talált pénzként kezelni és hazárdírozni vele tovább.
2012. ápr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
MINDEN OLYAN WEBOLDAL, AMIN MÁR ELEVE NINCS KONKRÉTAN LEÍRVA A MUNKA AZT MINDENKI KERÜLJE EL AMILYEN MESSZE CSAK TUDJA, MERT ELEVE BAROMSÁG, ÁTVERÉS!
2012. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Én csak annyit fűznék hozzá, hogy kb fél éve regisztráltam, kaptam sorba az e-amil-eket, majd mikor kérdeztem tőlük pár dolgok (Pl: mit is kell csinálni hogy PÉNZT keressek, hogy jutok hozzá ehhez az összeghez, meg egyáltalán mennyit lehet személyenként keresni) még válaszra sem méltattak! Jött egy válasz e-mail, hogy megkapták a levelemet, ez volt kb 3 hónapja! Azóta sincs válasz!

Lehet hogy csak én nem vagyok elég kitartó, de azért pár egyszerű kérdésre igazán válaszolhatnának, ha már egyszer a hónapokig tartó tájékoztató e-mail-ekből kifelejtették ezeket az "apró" dolgokat! :)

2012. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Maga az ötlet amúgy nem rossz, egy frissen induló MLM-ba belépni a saját hálózatoddal, de mi a garancia, hogy az alád regisztráltak és követni fognak téged?
2012. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Az oldal olvasása után azonnal kiderül, hogy itt is csak valami MLM rendszerről lehet szó. Ép lelkű, ép elméjű ember pedig MLM rendszerrel nem foglalkozik! Mert az MLM arról szól, hogy a benne lévő emberek 95-98%-a bukja a pénzét, a maradék - és pénzt kereső - pár százalék pedig bukja az emberi kapcsolatait.
2012. jún. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Sziasztok!

Az igazság az szerintem,hogy ez egy csiki csuki állapot.Aki negatívan áll az oldalhoz az arra vár,hogy legyen legalább egy ember aki bizonyítani is tudja hogy keresett vele.Aki pozitívan áll hozzá az meg arra vár,hogy bizonyítékkal szolgáljon és kapjon az emberek után pénzt.De ha nem lépnek be akkor hogy bizonyítson???Hisz soha nem fog pénzt kapni és nem minden esetben azért mert az általa választott üzlet nem fizet hanem mert rajta kívül senki nem lép be max minden 1000-ik ember.

Vegyünk egy egyszeri(fura példát): Van egy hajléktalan az utcán.Sokan elmennek előtte.Valaki megáll és beledob egy kis pénzt 100-200Ft-ot.Valaki csak azért áll meg,hogy belekössön a csövesbe és biztosra veszi hogy piára költené így nem ad neki(ezzel esélyt sem adva,hogy bizonyítson). Valaki messziről elkerüli.

De ha mi lennénk az utcán kéregető ember csodálkoznánk hogy csak "ennyi pénzt adnak meg csak ennyien"??

A lényeg szerintem ha mindenki egyformán pozitívan gondolkodna nem itt járnánk.


Én mind két oldal véleményét osztom.Akik hisznek az oldalban ne kamu szövegekkel akarjanak meggyőzni másokat(14millió) stb.Az igazat kell megírni,hogy nem kerestél még milliókat csak annyit hogy a havidíjat állja.A KMD-be összegyűjtött embereid közöl(pl.:600-700fő) csak 3-4 ember lépet az IwoWwe-ba is be.Ezzel is mutatva,hogy amíg valami ingyenes addig jól hangzik.De ha már fizetni kell megváltozik a vélemény.Sajnos viszont szerintem olyan soha nem lesz,hogy én ingyenes valahova belépek és majd kapok pénzt csak azért mert esetleg behoztam néhány embert.


Ennyi lenne a véleményem röviden.

2013. jan. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Kedves bizonyítani akaró pénzes embertársam!


Amint végigkísértem a KMD működését, egy baromi jól felépített csalási rendszert vettem észre, aminek a sok agymosostt százezerrel ment neki.


Az már Leventéék agyában a kezdetekkor megszületett, hogy felépítenek egy bazinagy piramist, aminek a tetején ők fognak csücsükélni.

Az iWowWe!-nek a profitja miből származik? Csak nem abból, hogy a sok hülye elmebeteg belépéskor meg havonta bedobja a pénzikéjét a közösbe? Ébresztő!!! Ebből marha nagyot kaszálnak ők ketten, némi morzsát elhullajtva, hogy precedenst állítsanak arra, hogy "meg lehet csinálni".

2013. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az IWoWWe-ba beléptem ,de ingyenes reggel nem lehet hálózatot építeni, írták ,hogy minősítsem fel fizetősre, majd ők küldenek be embert, de nem tettem, igazából nem is értem mire jó a WowWe, hiszen minden eleme ingyne is elérhető, webkamerás chat van a Facebookon is meg ott a Skype, konferenciázni is lehet ingyen, miért fizetne ezért bárki is? Ráadásul ezen meg a Swiss Halley-en kívül azóta sincs semmi más, benne vagyok a rendszerben vannak direktjeim is ,de már mailek se jönnek rendszeresen tőlük mint korábban mikor még győzködtek ,hogy lépjek be aWoWWe-ba mert az jó lesz nekem.
2013. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!