Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek Londoban, mit és...

Szerintetek Londoban, mit és hol vásároljak hogy havi 100 fontból kijöjjek?

Figyelt kérdés

Kint élők véleményére lennék kíváncsi, hogy mit szoktak általában venni egy nagy bevásárlás alkalmával hogy kijöjjenek kb ennyiből havonta?

Megköszönném ha példákat is tudnátok felhozni.


2011. nov. 3. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha egyedül élsz akkor heti 20 fontból simán tudsz finom kajákat venni.

Ajánlom a Tesco,Aldi,Lidl,Asda,Iceland,Sainsbury,Morrison üzleteket...(ha kajáról beszélünk..)

2011. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen egyedül, és mit érdemes venni ott kint?

Nem ismerem a kinti étkezési szokásokat azért kérdezem, mint magyar, magyar gyomorral az itteni ízekhez szokva:)

2011. nov. 3. 11:13
 3/3 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Ha főzöl akkor egyértelmű hogy olcsóbban kijössz.Ugyanazokat eheted amit otthon is megszoktál..Amiket leírtam oda azért érdemes menni,mert sokszor vannak akciós dolgok.Érdemes a bolt termékeit is vásárolni,mert ugyanolyan ízű mint a drága márkás dolgok.

Vannak konzervek amik elég finomak,és 1 fontba sem kerülnek.AZ icelandben ha nincs kedved főzni ott tudsz venni kész fagyasztott ételeket 1-2 fontért.

Tescoban ha veszel 1 kiló mirelit borsót akkor akár kétszer is főzhetsz borsófőzeléket..Körbe kell nézni,hogy mi az ami megéri neked és mi az ami nem..Mi hárman vagyunk,és minden nap főzök..Többnyire olyan ételeket amiket otthon is főztem..

2011. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!