Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Újságkihordást vállaltam de...

Újságkihordást vállaltam de már legszívesebben feladnám. Szerintetek kifizetődő?

Figyelt kérdés
Anyával összevesztem ebből. Ő minden áron csinálni akarja, én meg nem tudom nézni ha csinálja, segítenem kell neki. Elvállaltuk. Ő szerezte, én hordom. 1,4 forintot kapok egy nagy újságért és 0,7-et egy kis szórólapért. Összesen 2000 db újságot kapok durván ezt mindet szét kell hordani. Az a baj, hogy 8000Ft-ot kaptam 4 alkalomra, mert van mikor kevesebbet kapok. A fél város az enyém, és csak egy oldal járdás. Nem beszélve a kutyákról. Nagyon fel tud mérgelni, idegileg kikészít. Még kukoricát szedtem, kaptam 8000Ft-ot két napra. Itt meg 4 alkalomra, 7óra hossza mire kihordom. Anyám az hordaná, így ha vissza mondom, ő fogja csinálni. Azt mondta hogy nem kapok akkor semmi ruhát, semmit. Mert megkereshettem volna az árát. Szerintetek kifizetődő?
2011. okt. 31. 14:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!