Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért éri meg feladni a...

Miért éri meg feladni a biztos jogi állást, a Való világért?

Figyelt kérdés
Ma szerepelt egy jogász hölgy aki otthagyta az állását, hogy bemenjen a villába. Kirúgták, mert elindúlt és nem akarta visszamondani a szereplést. Bár nem jutott be, de ha be ment volna, sztem akkor sem jutott volna sikeresebb élethez, így munkanélküli lesz. Miért választotta a Villát a munka helyett ?
2011. szept. 22. 22:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki a való világba jelentkezik jogi egyetemmel, abba kár volt az 5 év, visszafizettetném vele a képzése költségeit. Van egy papírja, de egy ostoba p_csa maradt. A valóvilágba kizárólag primitív, ostoba emberek jelentkeznek, prolik. Ezért is érzik ilyen jól magukat egymással. A vv az egyik legkártékonyabb műsor, mert azt sugallja, hogy elég primitívnek lenni, és mégis híres lehetsz, és pénzt kereshetsz. Tajgetosz-szökevény az összes. Ez nem baj, mindig a primitívek voltak többségben, csak régebben nem a selejt volt a tévében.
2011. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%

Pontosan pénz beszél kiscica nyávog ennyi.Én is simán bementem volna,csak mivel nincs konditerem ezér felejtős.Ismert lennék és tuti komoly karriert lehet csinálni a médiában,mert felfigyelnek rád,ennyi.Jogászkodás meg egy rakás szar,mert itt az egyik haverom 31.éves keres 140ezret az igen abból menjél el Dubaiba nyaralni,meg csajozni,vagy sportolj keményen,fejleszd magad.Mire elég konkrétan semmire se,éhen halni se,és nem jut egyről a kettőre,így a jogászkodás egyáltalán nem éri meg,én megértem ha valaki ott hagyja,éhbérérét melózni,közbe meg a céljaid nagyok,egy munkás komolyan mondom jobban keres.

Na de mindegy eltértem kicsit,pénzért én is szinte mindent bevállalnék,mert imádom a pénzt,mert pénz van egészség van akkor a többit megvesszük.

Nem kell primitívezni aki bemegy,mondjuk én se nézem,mert értelmes dolgokkal foglalkozok,pont azért,hogy tele legyek zsével és ne kelljen bemennem ilyenekre.

A cél szentesíti az eszközt pedig ez nagyon igaz,csak sajnos látom a mai emberek 96%-nak semmi célja nincs legyen egy kényelmes élete,és el van magának,megcsinálja nagy nehezen amit elvárnak tőle de semmi egyebet,semmi pluszt,jó lenne ez jó lenne az de tenni érte senki se hajlandó,sajnos fikázni azt tudnak.


24F

2011. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!