Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres kb. egy takarító...

Mennyit keres kb. egy takarító havonta?

Figyelt kérdés
Vannak diplomáim, de sajnos már ilyen állásban is gondolkodom, mert sehonnan nem jeleznek vissza? Ha megvan nekik a havi 85 000 Ft, akkor miért ne?
2011. szept. 13. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a takarítónőt nem tudom, de a sírásó rosszabb helyeken bruttó 150-et keres+cafeteria+közlekedési támogatás.
2011. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám városházában dolgozik, 4 órában takarítóként 4 órában pedig hivatalsegédként. Ő 80.000 Ft-ot keres, plusz meleg étkezésit kap (ezt nem tudom mennyi értékben).
2011. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
*városházán (bocs, elírtam)
2011. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tescoban voltam 6 hónapig takarító éjszakai műszakba. Minimálbért kerestem+rájött az éjszakai pótlék, így kézhesz kaptam min.69000 max.75.000 Ft-ot, ez változott az óraszámoktól.80.000-t is kaptam volna, de a takarítócég nem az 50%-os pótlékot fizette, ami járt volna, hanem a 30%-ot, ami a dálutánosokat illete volna meg.Csal ott ahol tud, adócsalást követ el, de követelni azt tud, de nem fizeti meg. Kegyetlen egy munka, eddig bírtam, bár nem terveztem sokáig ott dolgozni.A délőttös és a délutános

takarítók a minimálbért kapják. Szállodában és panzióban is a szobalányok(bár ez változó)de vagy a minimálbért keresik meg 70.000 Ft körüli a jövedelmük. Valameléyik nap, ahog böngésztem a munkaügyi központon lévő állásajánlatokat, olvastam, hogy keresnek egy szálodába welnes takarítót, juttatás bruttó 47.000 Ft.

Szóval bármilyen takarításról is van szó, nem keresnek 70.000 Ft-nál többet,bár lehet 80ezer forintos fizetés is, de ez sztem nagyon ritka. Egy takarító megdolgoz a kis pénzért, mégse fitzetik meg úgy ahogy kellene, és azért vannak ahol le is nézik őket :(

2011. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Mo.on k... keveset, Angliában mi takarítással kezdtünk /diplomások vagyunk/. Nem hotel. 10 fontos órabér- driver-ek voltunk. 6.45-től éjfélig, hajnali 2-3-ig dolgoztunk a nyári hónapokban, mint az állatok. Nem volt hétvégénk sem. De heti 1200-1400 fontot kerestünk. Csak a munkával eltöltött időt fizették. Amíg ültünk az autóban és haladtunk egyik címről a másikra, semmit. Így indultunk.
2011. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen diplomátok volt, ha szabad kérdeznem?

"Így indultunk." - Most hol jártok?

2011. szept. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
96%

Kedves Kanou,

a Párom közgazdász, én pedagógus vagyok /egyetemi diplomával/ .

Hova jutottunk… :) A férjem operations director egy cégnél, én pedig bedolgoztam magam egy multimilliomos indiai családhoz- „fő” házvezetőnőként dolgozom. Szóval én irányítom a szobalányok munkáját. Elégedettek vagyunk, nagyon jól keresünk. Tudom, így ismeretlenül is közutálatnak örvend, aki jól él. Biztos adót csal, biztos lop… Hát nem. Kib.szottul keményen güriztünk azért, hogy ma ott legyünk, ahol vagyunk. A mi fenekünk alá senki nem tolt semmit, hitellel tudtunk anno elindulni. És nagyon büszke vagyok magamra, a Páromra. Amikor más szarát vakartam minden egyes nap, amikor naponta legalább egyszer alázott meg egy köcsög betelepült , magát „angolnak” nevező feka, amikor hullaként ültünk hajnalban a 118-as, 270-es buszon és utaztunk 1-1,5 órát a munkahelyig, amikor egész nap nem volt idő enni, inni is csak úgy lehetett, hogy közben a másik kezemmel dolgoztam,akkor is mérhetetlenül büszke voltam magunkra. Ugyanis soha nem gondoltam, mennyire erős vagyok . Nagyjából ez a mi történetünk.

2011. szept. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden elismerésem a Tieteké, nem mindenki tudná ezt utánatok csinálni. Nem, nem irigykedek, nem irigykedünk, max. azok, akik nem tudják, hogy milyen az élet "kint", hogy a foreign people-nek többszörösen meg kell küzdeni minden egyes centért.

Gratulálok, sok sikert továbbra is és köszi a választ!

Üdv.

2011. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Városházán heti 25 órában 43 ezer Ft.
2013. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!