Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkával lehet jó...

Milyen munkával lehet jó pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Most állok a munkavállasztás előtt és szeretném tudni,h mit válasszak,h szépen megéljek... (legyen kocsim meg házam, meg legyen mit ennem) milyen munkahelyeket tudtok???
2009. ápr. 22. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ezt fel lehet tenni a honlapra, mivel ez nem reklámfelület.

Hálózatépítés....

2009. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem hálózatépítést mondanék, hanem hálózatszervezést. Azaz légy te a piramis csúcsa. Amúgy hálózatépítéssel még a rezsit sem termeled meg. Viszont ha jó pozícióban állsz neki hálózatot szervezni, akkor nagyon busásan megjutalmaz a piramis-istenség.


Amivel jól lehet keresni: a szakmunkák, illetve talán a banki szektor. De ez sok mindentől függ...

2009. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
legyél politikus, pofátlanul csalnak és nincs felelősségre vonás, max elküldenek, amiért busás végkielégítést kapsz
2009. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de én munkára goldoltam vagy vállalkozásra, nem szeretnék f@szfej lenni
2009. aug. 21. 14:57
 5/7 A kérdező kommentje:
másodiknak kösz. a hálózatépités még lehet,h bejön, ha sikerül valahol munkát találni, elvégre az szakmába vág...
2009. aug. 21. 14:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van, mihez értesz? Elég nehéz munkahelyet javasolni, ha nem tudunk rólad semmit. Elég sok szakmával lehet jól keresni, pl. bíró, nőgyógyász, sebész, szinkrontolmács stb. Az sem igazán derül ki, hogy munkaválasztás alatt pályaválasztást értesz, azaz hogy hová tanulj tovább, vagy már konkrétan az álláskeresésnél tartasz.
2009. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tanulj nyelvet, menj ki angliába. ott megtanulod, hogyan élhetsz úgy, hogy ne kelljen a pénz miatt aggódnod, mint itthon.

Egyébként én azt mondom, nincs olyan munka, amiből jól meg lehet élni. nyitottnak kell lenned a lehetőségekre, bármit is tanulsz, csinálsz, másként a legértékesebb szakma sem ér semmit.

2010. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!