Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 17l vagyok. Szeretnék következ...

17l vagyok. Szeretnék következő nyárra munkát. Csak úgy besétálhatok most egy diákszövetkezetbe szólni, hogy szeretnék munkát?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 11:52
 1/3 komasa ***** válasza:
Igen! Ők ezért vannak! És minél előbb jelentkezel, annál valószínűbb, hogy lesz is számodra valami!
2011. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát most még cseppet korán lenne azért. Rövid ideig adatrögzítettem egy diákszövetkezetnél, március-áprilisban, akik akkor jöttek, hogy nyári munkát akarnak, azoknak is azt mondták, jöjjenek vissza később. Mert a diákmunka is általában úgy van, hogy a cég szól, hogy következő hétre kéne x diák, tehát a diákszövetkezetnél sem tudják hónapokkal korábban.

De ha rendszeresen besétálsz, akkor megjegyeznek, és látják, hogy nagyon akarsz melót, és így lehet esélyed. De nincs ilyen várólista, hogy aki már szeptemberben szólt, azt veszik előre.

2011. aug. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Okés, akkor lehet most benézek egybe.
2011. aug. 19. 12:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!