Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyar-uk? Segítséget kérek,...

Magyar-uk? Segítséget kérek, hogy kik ők?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 18:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Akkor mit csináljak?Itthon már tarthatatlan az állapot.

60 000Ft a bérem és a csekk mind elviszi.Millió helyen próbálkoztam külföldön.

2011. aug. 7. 19:30
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a cikket,ez mindent elmond.
2011. aug. 7. 19:35
 13/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Férfi/nő?
2011. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

ma 18:58 vagyok

Én írtam hogy Angliában élek.Én szívesen segítek neked,hogy kint munkát találj(ha gondolod küldhetek itt kint hirdetett állásajánlatokat,csak írd magadról pár szót

-férfi/nő vagy? (kor?)

-nyelvtudás?

- milyen munka érdekelne???

Addig is tanuld a nyelvet,mert nyelvtudás nélkül külföldön sincs esélyed a munkára..(még a takarításhoz is pénzt kérnek)

2011. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
bocsika javítok:: Még takarításhoz hogy kérnek nyelvtudást..(nem pénzt)
2011. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ismeretlenül is köszönöm szépen a segítség felajánlását,de én már nem vagyok fiatal és ugyebár a nyelvet sem tudom,így nem kapkodnak értem sehol.57 éves nő vagyok .Ha gondolod az IWIW-en fent vagyok és a facebook-on is.Janits Márta Miskolc.Én lennék a legboldogabb ,ha valami csoda folytán tudnék annyi pénzt keresni ,amiből megtudnék élni és kicsit félre is tenni.
2011. aug. 8. 15:40
 17/21 anonim ***** válasza:

tegnap 21:00 vagyok.

Én sem vagyok tinédzser a 39 évemmel.(nemsokára 40)

De sajnos el kell hogy keserítselek.Nem is a korod miatt,hanem a nyelvtudásod miatt.Nyelvtudás nélkül semmi esélyed,hogy munkát találj. Ha fiatalabb lennél mondtam volna,hogy egy kis nyelvet tanulj,és gyere ki elintézem,hogy a mekibe tudj dolgozni(van kint ismerősöm aki a mekiben kis főnök)De ide meg a korod miatt nem vesznek fel.

AZ igazság az,hogy külföldön sem szívesen alkalmaznak idősebb embereket hasonló okok miatt mint otthon.

Talán akkor lenne esély ha tudnál jól kommunikálni,ha lenne valami jó kis szakmád..De így...nagyon sajnálom..de nem sok esélyt látok..

Tudom,tapasztalatból beszélek,mert amikor én kijöttem én sem tudtam angolul,és takarítani sem vettek fel,mondván nem értem mit akarnak majd mondani..Majdnem 1 évig eltartottak itt kint is..

2011. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

megint én.

Megnéztem a facebookon az oldaladat.

Lehet hogy rossz képet nézek de az első helyen amit a neved kidobott(és szülővárosnak Miskolcot ír) egy csinos,elegáns szőke hölgyet látok..AZért a képeket nézegetve nem vagy te olyan rossz helyzetben ha Amerikában is voltál..Cukrászként vagy pincérnőként dolgoztál??

A Balatoni kép sem rossz..

2011. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem voltam rossz helyzetbe.A bolt amit nyitottam abból a pézből ,először jól ment ,de jött a válság és minden megtakarított pénzemet vitte.Ennek több mint 2 éve és azóta csak kínlódok.Most jött az SMS 59 600 Ft -t kaptam,abból kell megélni.
2011. aug. 8. 19:09
 20/21 A kérdező kommentje:
Amerikába egy esküvő és rendezvényszervező étterembe voltam.Minden munkatársam Magyar volt és sajnos nem voltam rákényszerítve a nyelvtanulásra.Most is mennék ,de túltartozkodás miatt nem lehet.Ott várna munka .
2011. aug. 8. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!