Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy ilyen fizetést adnának nekem? (Lent)

Figyelt kérdés

2500 Ft-os órabért kínáltak nekem. Csak részmunkaidő... És nem komoly munka (annyit tudok, hogy "irodai", szerintem valami telefonálgatós, hogy adjak el termékeket...). Se diplomám se semmi felsőfokú végzettségem nincs.


Ez átverés vagy jutalékos fizetési rendszer, ugye??


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


19/F


2011. aug. 3. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Valszeg át ku'rás. Ilyenkor az szokott lenni, hogy kiderül hogy ez a bónuszokkal együtt a fizud. Tehát kapsz 500ft-1órára és akiket bepalizol azért kapsz bónuszt, így lehet akár 2500is. De egy próbát megér.
2011. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy az első mondja.


Jutalékkal kaphatsz ennyit, de kicsi a valószínűsége, hogy ténylegesen ennyit keresel majd. Inkább 4-500 Ft-ot fixen és erre jöhet még valami, pl. ha eladsz egy terméket.

Ezek elég sz.r melók, de rá lehet kérdezni részletesebben.

2011. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez ilyen értékesítéses bohóckodás, akkor kapsz pénzt, ha el is adsz. ez akkor jó, ha tanultál ilyet, vagy van hozzá érzéked, egyébként ha a fejed tetejére állsz, akkor sem fog vásárolni tőled senki. ilyenkor maga a termék mindig másodlagos.
2011. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!