Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az gáz ha elmegyek valahova...

Az gáz ha elmegyek valahova dolgozni de egy hét után leszámolok mer találtam egy jobban fizető melót?

Figyelt kérdés

Pálya kezdő vagyok. szakmámba eddig nemtudtam elhelyezkedni ezért jelentkeztem a Lidl áruházba..fel is vettek, de közbe meg úgynézki hogy mégis eltudok helyezkedni a szakmámba 1 hét múlva (szabin van a fönök és ha vissza jön utána hívnak)



Lidl állásinterjún vagy 5x megkérdezték, hogy biztos ott akarok dolgozni és hosszútávon?


és ha egy hét után leszámolok eléggé köcsögnek érezném magam hogy átvertem őket..


de ha meg azt mondom, hogy lehet 1 hé után elmegyek akkor fel se vettek volna az tuti


2011. aug. 3. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Légy nyugodt, jelentkezik a helyedre másik 50 ember.

A szomszéd városban meghirdette a LIDL az állásokat, rengetegen beadták a jelentkezést, akik később adták be, azokat vissza sem hívták, nem is jeleztek nekik sehogy, hogy be sem hívják őket állásinterjúra.

Csak azért kérdezgették, hogy hosszútávon akarsz-e ott dolgozni, mert ez is a pszichikai hadjáratuk része: te is azon filózol, hogy nem köcsögség-e felmondani.

Próbaidő alatt mindkét fél azonnali hatállyal indoklás nélkül felmondhat.

Légy nyugodt, ha ők találnak benned valami nekik nem tetszőt, fel is mondanak neked próbaidő végén.

Szóval, nyugodt szívvel felmondhatsz, csak arra figyelj, hogy előbb legyen meg az új szerződésed, utána mondj fel, nehogy két szék közül a pad alá essél.

2011. aug. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj. az ember mindig a jobbat keresi, ez nem gáz, pénzből élünk. Hidd el, egy munkáltató mindig hamarabb talál munkavállalót, mint a munkavállaló munkát. Csak akkor menj, ha már biztos megvan az új helyed.
2011. aug. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi :)


úgy gondoltam én is hogyha a másik helyről hívnak hogy mehetek akkor számolok csak le

2011. aug. 3. 07:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
próbaidő alatt nyugodt lelkiismerettel mondhatod, hogy holnap már nem jössz, vagy mit gondolsz, ha ők találnak helyetted valaki jobbat, akkor lelkiismeret-furdalásuk lesz, amikor közlik, hogy holnap ne gyere?
2011. aug. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
igen, a próbaidő pont erre van, hogy kiderüljön, megfeleltek-e egymásnak és azalatt bárki bármikor felmondhat gondolkodás nélkül. Nem kell indokolnod sem és végképp ne érezd magad rosszul, ők se tennék, ha jönne a helyedre egy jobb és kitennének holnaptól.
2011. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!