Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tanárként részmunkaidőre...

Tanárként részmunkaidőre vennének fel szeptembertől (kérdésem lent)?

Figyelt kérdés

Általános iskolába. Tudtommal heti 40 óra lenne a teljes munkaidős állás és ebből 22 óra letanítandó.

Ha engem 8 órára akarnak alkalmazni (tanítási óráról van szó), akkor nyugtassatok meg, hogy a szerződésben nem 8 órás munkaviszonyt fogunk írni (és ezzel együtt a fizetés 1/5-ét kapnám), hanem arányosan kb 15 órás munkaidőre amelyből 8 óra a letanítandó... Mert akkor ugye a pénz is kb. 1/3-a lenne a teljesállásnak.

Tudom nem nagy pénz, de még inkább dolgoznék óránkét 1000Ft nettóért, mint a többi tanár, mintsem kb. 600-ért....

Vannak itt részmunkaidős tanárok, hog segítsenek, mi van az ő szerződésükben?


2011. júl. 18. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
megnyugtatlak, 8 óra lesz a szerződésedben...amúgy nem értelek, miért nem beszélted meg, hogy mennyi lesz a fizetés, mielőtt rábólintottál
2011. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem értem, ha 40-ből 22 a tanítási óra, akkor 8-ból 8?

Még nem írtam alá semmit, csak eszembe villant, mik lehetnek a buktatói. Mert így is nagyon keveset fizetne, hát még ha be is csapnának. Mondjuk nem kötelező csinálni.

Amúgy csak gondolod, vagy tudod is, hogy ez így van?

2011. júl. 18. 16:32
 3/11 anonim ***** válasza:
elvileg járna az a +1 felkészülés, úgyhogy szerintem térj ki rá!
2011. júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

komolyan nem értem, milyen tanárokat képeznek manapság, hogy annyi esze nincs, hogy megkérdezze, mennyit fog keresni

8 órára fognak alkalmazni, akkor ahhoz mérten kapsz fizetést...és valószínűnek tartom, hogy te valamit nagyon félreértettél és nem munkaszerződésed, hanem megbízási szerződésed lesz

2011. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szerintem meg neked nincs eszed. Részmunkaidőt beszéltünk meg 8 tanítási órával. Csak valaki elültette a bogarat a fülembe, hogy vigyázzak, ne a 40-hez képest írjak alá 8 órát, hanem a 22 tanítási órához képest.

Nem kérdeztem rá akkor, mi lesz a szerződésben, mert nem gondoltam, hogy tanárok átvágják a tanárkollegájukat. És ez még így se tuti.

Csak kiváncsi lettem volna, van-e itt más részmunkaidős tanár, aki esetleg konkrétumokkal tudott volna segíteni, nem pedig a szája jár :-P

És remélem azért még hátha idetéved olyan, aki érdemben tud válaszolni, nem az észt osztja!

2011. júl. 19. 14:30
 6/11 anonim ***** válasza:
tudod mit, ha úgy gondolod, hogy csak az észt osztogatom, akkor légy szíves jelezz vissza itt, miután megkaptad és elolvastad a szerződésed
2011. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Figyelj, ha az van benne amit írsz, alá sem írom. Holnap felhívom őket tisztázni.
2011. júl. 19. 14:35
 8/11 anonim ***** válasza:

nézd, lehet részmunkaidő van benne, de nem túl gyakori ilyen kis óraszámra részmunkaidős szerződést kötni...


viszont, ha nem tetszik a szerződés, még bőven van időd másik állást keresni ;)

2011. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én mondjuk jobban örülnék, ha számlás lenne, de azt meg ők nem tudnák kifizetni.
2011. júl. 19. 14:45
 10/11 A kérdező kommentje:

ezek is mind részmunkaidőre, kevés óraszámra vannak kiírva, nekem nem tűnik kevésnek:

[link]

2011. júl. 19. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!