Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhatok még munkát a...

Hol találhatok még munkát a nyárra? 18/F

Figyelt kérdés

Eddig azért nem kerestem, mert a családomban kellett segítenem. Érettségiztem, szakmai iskolában végeztem. Értek a számítógépekhez és az elektrotechnikához, de bármilyen fizikai munkát elvállalnák.


Tudnátok segíteni?


2011. júl. 13. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha az olyan egyszerű lenne. Regisztrálj diákszövetkezetekbe és kérdezd meg ismerőseidet, mást nagyon nem tudsz csinálni. én is másfél hónapja keresgélek, 5 helyre vagyok regisztrálva, naponta 2x nézem, hogy van-e valami új, az összes ismerősömet megkérdeztem, de hát sehol semmi, ez van. 18 meglennék jóval egyszerűbb lenne, csomó munkához 18 kell. Múltkor felraktak egy melót, fél órára rá jelentkeztem, már be volt töltve...
2011. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudsz adni valami linket ahova be voltál regisztrálva? Ahol pl. 18+-osokat jobban szeretnek?
2011. júl. 13. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!