Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan vállalhatnék webfejlesz...

Hogyan vállalhatnék webfejlesztői munkát?

Figyelt kérdés

Nincs képesítésem, ugyanis még diák vagyok(18 éves), de képes vagyok szép, átlátható, logikusan felépített, szabványkövető weboldalak készítésére. PHP nyelven tudok szerveroldali alkalmazásokat is fejleszteni. Akadálymentes weboldalakat is tudok készíteni. (Van jelenleg működő webalkalmazásom is, ha valakit érdekel, tudok linket küldeni)


A kérdés az lenne, hogy hogyan tudnék így munkát vállalni? Mivel még iskolába járok, csak diákmunkaként, vagy jutalékos rendszerben tudok dolgozni.


2011. júl. 11. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt adj fel hirdetést! [link]


Sokan keresnek webeseket, főleg távmunkában.

2011. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Reklámcégeket keres meg, sokan dolgoznak külsősként ilyen helyeken.
2011. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el egy fejvadászhoz, ilyen k*rva egyszerű. Ha jó vagy, és van referenciát, simán adnak munkát.
2011. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*referenciád
2011. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy mint ahogy a fent is említettem, még suliba járok és ráadásul kisvárosban lakom. Ezért csak a táv-diákmunka vagy a jutalékos rendszer jöhet szóba.


Félek, hogy a weblabor.hu-n vagy fejvadász cégeknél nem vennének komolyan. Diákmunkaként főleg olyanokat keresnek, akik Budapestiek és/vagy jelenleg valamilyen informatikai szakon tanulnak. Mivel én még középiskolás vagyok, és nem is pesti, egy kritériumnak sem felelek meg :(


Lehet, hogy a legéletképesebb megoldás az lenne, ha magánvállalkozó lennék és magamnak intézném az ügyfeleket. De ez jelen körülmények között nem biztos hogy megérné.


A legjobb egy nem kötött munkaidejű megoldás lenne.

2011. júl. 13. 21:35
 6/7 anonim válasza:

A "nem kötött idejű" alatt mit értesz? Mert ilyen melót általában határidőre vállal mindenki. Főleg cégek, azaz ha kiadják külsősnek, akkor meg is követelik a határidőt.


Saját ügyfelet ne akarj, az több munka, hogy kezeld őket, mint amit ténylegesen elvégzel a megbízással. Nekem 3-4 üzletkötő hozza a megbízásokat, ügyféllel nem is tárgyalok, de ha kellene ott hagynám abba az egészet.


5-10 fős webes és reklámcégeket keress meg, ott általában a mindig elcsúsznak határidővel és kell külsős munkaerő. És igen ahogy mondták: referencia ... ha más nem egy saját bemutatkozó oldalt csinálj, ami üti a színvonalat.

2011. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A nem kötött munkaidő alatt azt értem, hogy nincs megadva hogy mikor kell dolgozni. Természetesen tisztában vagyok vele hogy minden ilyen munkát határidőre kell csinálni és az nem is baj :D
2011. júl. 13. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!