Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mehetek így diákmunkára?

Mehetek így diákmunkára?

Figyelt kérdés

Szakmunkás tanuló vagyok és a gyakorlati helyem nem a sulinál van hanem egy cégnél, ahol szerződéssel dolgozunk.

Az ösztöndíj nagyon kevés ezért arra gondoltam hogy diákmunkát vállalnék.

Dolgozhatok diákmunkásként ha közben van tanulószerződésem egy cégnél? Persze nem egy időben lenne a 2 munka.:D


2011. júl. 7. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne. Semmi köze nincs az iskolaszövetkezetnek a sulidhoz.
2011. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dolgozhatsz persze, 18 éves korodig max napi 8 óra és nem éjszakázhatsz, de ha afelett vagy akkor amennyit csak bírsz. Persze így is mehetsz cég mellett, ha nem haladja meg a kettő összesen a napi 8 órát. Ha jól tudom így van.
2011. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt a szerződésben hogy a sulit is bele kell venni hogy ott mondjuk 6 óra akkor csak kettőt dolgozhatsz, szóval kérdezd meg de szerintem mehetsz 8 órára így is
2011. júl. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

8 órát dolgozok.

A nyári gyakorlat végén mennék diákmunkára.

Ekkor még él a szerződés a céggel csak szabadság van. Ilyenkor mehetek diákmunkára?

2011. júl. 8. 15:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvileg igen hiszen nyár van, több munkahelyed is lehet, pláne ha a diákszövetkezettel megdumálod, ott biztosan segítenek de én azt mondom hogy majdnem biztos hogy igen, sőt, miért ne mehetnél nincs sulihoz kötve hogy csak gimisek mehetnek
2011. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!