Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi legyek 5 év múlva? Mi lesz...

Mi legyek 5 év múlva? Mi lesz akkor keresett szakma?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és olyan munkát szeretnék ahol sokat lehet utazni, úgymond világot látni. Angolul jól beszélek. Nagyon izgó-mozgó vagyok, szóval a rohangálás nyugodtan benne lehet. Gondolkodtam már azon, hogy hajóra menjek, csak nem tudom, hogy ott melyik szakok a keresettek... Vagy rendezvényszervezőt is gondoltam, de arra meg azt mondják h nem nagyon keresik. Olyan állást szeretnék amit jól megfizetnek. Nem nagyon köt le a fizika, meg a gépészet, sem a vegyészet. Inkább humán beállítottságú vagyok. Szeretek ismerkedni, jó a beszélőkém. Mindenképp társaságba szeretnék dolgozni, mert ha egyedül vagyok huzamosabb ideig abba beleőrülök... Ha még van vmi kérdés arra szívesen válaszolok. Csak néhány tippet kérnék, hogy ezek alapján mi is lehetnék! Köszönöm
2011. júl. 6. 13:54
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:
Északafrikába légiós.
2011. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim válasza:
Jódolog a légió.
2011. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
Abbahagyom mer' ráuntam :D Jó olvasgatást.
2011. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ :D azt hiszem felfogtam h idegen légiósnak kéne lennem :D
2011. júl. 13. 11:43
 45/45 anonim válasza:
Biztos? :D Ha gondolod ajánlok még munkákat :D
2011. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!