Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres 1 rendőr?

Mennyit keres 1 rendőr?

Figyelt kérdés
(rendes alapszintű nincs előléptetve)? Mit kell ahoz tenni hogy előléptessenek? és ha levizsgáztam rendőrként akkor én döntöm el hogy melyik városban szeretnék lenni, vagy csak szólhatok hogy hol szeretnék és akkor megpróbálnak oda berakni, de nem biztos hogy oda kerülök? bocs a több kérdésér de összefügg
2011. jún. 28. 14:52
 1/8 anonim válasza:
90 ezer forintot. mit kell tenned? rendőrnek kell lenned, sokáig, el kell érni dolgokat, majd előléptetnek 10 év munka után. általában oda tesznek ahol laksz, vagyis abba a körzetbe. lehetsz körzeti rendőr pl. egy faluban, de nyilván csak akkor, ha ott még nincs körzeti megbízott. főkapitányságon nagyobb esélyed van bekerülni, ami mondjuk egy megyéhez tartozik vagy ilyesmi. nyilván te is döntesz, de azért nem rajtad múlik elsősorban az tuti.
2011. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ hová tesznek hogy milyen eredménnyel végeztél a rendőrszakközépben, az első pár ember választhat hová kerül. És ha nem vagy benne akkor meg mehetsz Dughagymafalvára a cigánytelepre
2011. jún. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
40%
A anyád megy a cigánytelepre te hülyef4sz. Minek válaszolsz neki, ha fogalmad sincs az egészről?
2011. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Több fogalmam van mint gondolnád te autista.
2011. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó előtti oszd meg velem tudásod annak több hasznát veszem mint a veszekedésnek:D :) kösszi
2011. júl. 2. 17:38
 6/8 anonim válasza:
leírtam. rendőrtől tudom, hogy annyit keres. meg hogy miket kell neki csinálni. senki se higgye azt, hogy egy rendőrnek csak egy dolga van.
2011. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ja értem és köszönöm hogy leirtad..nem is tudod milyen sokat segitettél eddig rendőr szerettem volna lenni,most elgondolkottam rajta és már nem biztos hogy az leszek
2011. júl. 5. 19:42
 8/8 jozsi2011 válasza:
Ezzel sokan vannak így... azt a munkát szeretni kell...
2011. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!