Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Írna nekem valaki egy kísérőle...

Írna nekem valaki egy kísérőlevelet egy eladói munkakörhöz?

Figyelt kérdés

Egy videójátékboltról lenne szó. Sose írtam, nem is megy. Ne olyat írjatok, hogy mit írjak meg miben vagyok jó... Hanem egy komplettet amit szinte csak ki kell másolnom innen, esetleg minimálisan belejavítanom az én adataimat meg ilyenek.

Köszi


2011. jún. 27. 12:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez lol :D Mégis honnan tudnánk, mit kell neked beleírni?
2011. jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Miért lenne lol? :D

Írj olyat mintha te jelentkeznél. Én meg korrigálom.

2011. jún. 27. 13:03
 3/15 A kérdező kommentje:

Na jó. Irok magamról.

23 éves fiatalember, felszolgáló szakmával, 3 éves raktáros és 2 éves irodaházi recepciós munkatapasztalattal.

Szeretek játszani :D Kb ennyi...

2011. jún. 27. 13:07
 4/15 anonim ***** válasza:

ne felejtsd ki belole:


"es annyira lusta/onallotlan vagyok, hogy egy kiserolevel osszedobasaval is masokat terhelek..."

2011. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ezekkel az adatokkal kéne jelentkezni. És mint írtam, sose kellett írnom és most meg vagyok szorulva... Nem is megy. Nem tudom a céget és magamat fényezni. Ergo nem tudom magam eladni a munkaerőpiacon, szaralak vagyok....
2011. jún. 27. 13:08
 6/15 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben írhatsz pl. arról egy mondatot, hogy szereted a játékokat, ismered is őket, így a vevőknek komoly segítséget tudsz nyújtani a játékok kiválasztásakor. Meg hogy recepciósként miben fejlődött az emberekkel való kommunikációs készséged. Vagy hogy a raktározás közben miket tanultál, amilyen tudás itt is jól jön (és ugye ez másnyk nyilván nincs, de ezt nem kell beleírni).
2011. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy az SAP-val sokra mennék egy eladói munkakörben :)

Amúgy nem vagyok lusta, csak már reggel óta ezzel szenvedek és kezdem elveszteni a türelmemet...

Köszi az utolsónak.

2011. jún. 27. 13:16
 8/15 anonim ***** válasza:

Hat mar ne is haragudj, de sokkal korrektebb lett volna, ha 1-2 orat raszansz, megirod es utana felrakod, hogy ez igy nagyon gaz?


Ha ezt megtetted volna, akkor azt latnam, hogy mitovalt vagy es segitenek. Igy viszont lusta disznonak tartalak, aki szerintem nem erdemel segitseget...

2011. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Akkor változik a szitu. Így jó? :

Tisztelt Zsolt!

Az honlapjukon meghirdetett eladói munkakörben betölthető pozícióra jelentkezek.

Régóta ismerem a céget, gyakori vásárlója vagyok.

A korábbi recepciós munkaköröm által az ügyfelekkel, vásárlókkal való kommunikációm sokat fejlődött.

A játékok terén tudásom határtalan, ezáltal a vásárlóknak is korrekt, pontos információkat tudok közvetíteni, segítve ezzel az eladást.

Munkaidő beosztásban rugalmas vagyok.

Csatolmányként küldöm fényképes önéletrajzomat.

Tisztelettel:

tök ödön

2011. jún. 27. 13:38
 10/15 anonim ***** válasza:

"

Tisztelt XY Ur!


Az honlapjukon meghirdetett eladói munkakörben betöltheto pozícióra jelentkeznék. Csatolmányként küldöm fényképes önéletrajzomat.

Régóta ismerem a cégüket, gyakori vásárlója vagyok. (Dicserd oket es keress a cegre jellemzo "pozitiv tulajdonságot" a googlen)

Pl: Szeretem a ceguket, mert kepes rendszeres idokozonkent a versenytarsak elott piackepes termekekkel megjelenni.


Az X cegnel eltoltott Z evi recepciós munkaköröm által az ügyfelekkel, vásárlókkal való kommunikációm sokat fejlodött.

A játékok terén a tudásom az atlagnal joval erosebb. A vásárlóknak kepes vagyok korrekt, pontos információkkal szolgalni,

ezzel is segitve a termekek eladasat. Szamomra X tipusu termekekkel foglalkozni nem munka, hanem a hobbym resze.


Ugy erzem, hogy az Onok altal keresett szemely es az en tapasztalataim es szemelyisegem kozott eleg nagy atfedes van, ezert kerem hivjon be egy szemelyes beszelgetesre.


Bizva donteseben bucsuznek:

tök ödön

"


Es utana mindenkepp telefonalj rajuk, hogy "sikerult-e elovasni az oneletrajzodat es van-e mar dontes?"

2011. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!