Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Találtam a lakhelyemen egy...

Találtam a lakhelyemen egy műkörmös okj képzést, de irja h 150 000 ft de akkor nekem ingyenes?

Figyelt kérdés
nem értem hogy megy ez az egész most érettségiztem és azt tudom h az első okj szakma ingyenes de ha ott van h 150000 és kiküldték az infot is a képzésről ott is vizsgadij is van és nem értem ha nekem első akkor nekem nem kell fizetni hiába van odairva vagy ez az ingyenes dolog csak államilag finanszirozottra vonatkozik? a körmös nem az?
2011. jún. 21. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nappali rendszerben oktatják (reggeltől délutánig van órád, mint középsuliban), és 1-2 év a képzés, akkor elvileg neked ingyenes, de mindenképp náluk érdeklődd meg.
2011. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak.Ezt náluk kell megérdeklődni!

Annyiban javítanám az előttem szólót, hogy nem feltétlen igaz az hogy ha ugyan olyan időpontban van az oktatás, hanem hogy az iskola papírforma szerint hogy van bejegyezve.

Pl. a Gundelben az iskolarendszerű (ingyenes) képzés is délután van.

2011. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!