Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munkához mit kell...

Fibbrizzo kérdése:

Külföldi munkához mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Ugy értem ha pl ausztriába akarok kimenni dolgozni és én még itthol dolgozok mit kell intézni .pl engedélyt kéni hogy kint dolgozzak vagy miket .Ti amikor indultatok külföldre mit tettetek ?
2011. jún. 18. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá semmilyen engedély. Ha megvan a munkahelyed, akkor utazol és kezded a munkát.
2011. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért ez nem ennyire egyszerű szerintem...legalábbis más országbeli munkából kiindulva, hiába vagyunk az unióban, azért ahhoz, hogy egy másik országban dolgozz, ott is szükséged van egy számra, azonosítóra, mint itthon a szemig. szám+be kell jelentkezni az egészségbiztosítási rendszerbe-ez már mehet a munka elkezdésekor, de a számnak előtte meg kell lennie. Én nem Ausztriában dolgoztam, de szerintem azért hasonlóan mennek a dolgok unión belül....
2011. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egészségügyi azonosító és helyi bankszámla (amihez salyos sokszor helyi bejelentet lakcím kell) általában kell.
2011. jún. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!