Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért lehet ez? (diákmunka)

Miért lehet ez? (diákmunka)

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és diákmunkát vállaltam.Hétfőn elküldtem nekik az önéletrajzomat a megadott címre.még nem válaszoltak,ez azért van mert alkalmatlannak találtak/már betöltötték?
2011. jún. 15. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Itthon nem divat a CV-kre válaszolni. Ha nem hívnak vissza max. egy héten belül (vagy ha van kiírva határidő addig) akkor azt azt jelenti, hogy te nem nyerted el az állást.
2011. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez annyira rossz nekem kell az a munka mert nincs pénzünk...köszi a válszt azért. :/
2011. jún. 15. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Hétfő eleve ünnepnap volt, és még ma csak szerda volt, tehát kár lenne már most aggódni...sok sikert
2011. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. jún. 16. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!