Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felszolgálói állás végzettség...

Felszolgálói állás végzettség nélkül?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy étterembe felszolgálói állásra. Egészen pontosan úgy írtam nekik emailben, hogy elsősorban ezt csinálnám szívesen, de akár más jellegű munkát is. Végzettségem nincsen ezzel kapcsolatban, ezt ott is tudják. Ma felhívtak és majd be kell mennem holnap. Elképzelhető h megkapom a felszolgálói állást, vagy erre semmi esélyem felszolgálói végzettség nélkül?


21/L


2011. jún. 9. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van esélyed,ha ügyes vagy es szereted is csinálni munka mellett is elvegezheted a sulit.Sok sikert!
2011. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
én is ugyanígy kezdtem. Dolgozz tisztán, légy tisztelettudó, főleg rugalmas. Gyakorlatod van?
2011. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nincs. írtam nekik az emailben, hogy tanulékony és szorgalmas vagyok. hiba volt azt írni, hogy a felszolgálói állás mellett mást is elvállalnék, mert így jobban belegondolva... csak azt csinálnám szívesen. Főiskolára járok, elég talpraesett vagyok, szerintem meg tudnám csinálni. Annyira nem is híres ez az étterem helyi szinten, hogy feltétlenül profikat keressenek, legalábbis bízom benne. csak ugye ha meg felkínálnak más állást, és ha nemet mondom, akkor meg engem néznek hülyének...elvégre, nem ezt írtam az emailben nekik. Kihangsúlyoztam a felszolgálói állást, de írtam, hogy más is szóba jöhet.
2011. jún. 9. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyik barátnőm igy dolgozik csaposként.ha jo a kiállásod a pult mögött és jol türöd az állandoan probálkozokat meg birod a melot akkor betanitanak pár nap alatt
2011. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát én is ebben bízok.
2011. jún. 9. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én is dolgoztam végzettség nélkül felszolgálóként pár hónapot, szerintem nem fontos a papír, hamar be lehet tanulni.
2011. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!