Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egy részmunkaidős...

Milyen egy részmunkaidős állás a tesconál?

Figyelt kérdés
Kéne nyárra egy kis pénz, csak nem találok információkat sehol. A részmunkaidős állások milyenek?(az árufeltöltő érdekelne, nem a kasszás). Hetente 5x napi 8 óra? Esetleg több? Ki osztja be? Mennyire durva? Kinek van már valami tapasztalata? Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 8. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Eloszor is nem art tudni, hogy valoban reszmunkat keresel, vagy diakmunkat. A ketto nagyon nem ugyanaz. En a diak reszerol tudok felvilagositast adni, ha erdekel.
2011. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok iskolalátogatásit szerezni (kimaradt egy évem, de következő félévtől már tanulok), így sajna csak ez maradt...
2011. jún. 8. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Passziv se vagy? Akkor adnak... Na mindegy, igazsag szerint nem sok jot josolok. Allandora nem fognak felvenni csak nyarra. Szerzodest kotnek, hatarozott idejut. Reszmunka meg a diakoke. (mivel rajuk kevesebb adot fizetnek) En voltam, minden tesco mas, elviselheto, de a fonokseg primitiv es bunko. A munka nem veszes, unalmas es emiatt faraszto. Egy kollegamat megloptak a hatul hagyott cuccaibol, pedig allitolag vigyaznak ra. Barmi ami ertekes, te vagy a felelos, toled vonnak le. Az oraber alacsony. Mire vagy meg kivancsi? Ja es meg most menj be, szemelyesen kerdezz ra tudnak-e alkalmazni, mert egy het es eselyed se lesz.
2011. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

már bementem személyesen, de elküldtek, h csak online tudok jelentkezni... igazából már felhagytam ezzel a tervvel, nem is akartam volna hosszú távra, max egy hónapig, de nem is értem meg nem is szimpatikus ez az online dolog, meg tényleg nem sok jót írnak (igaz bnőm már elég rég kasszás ott, és elvan, dehát az egy dolog, ő biztos egy droid, kevés dolog aggasztja :D).

de köszi a válaszaidat :)

2011. jún. 9. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!